23 Nisan'da, Coşku da Eğlence de Selway Outlet'te!

Selway Outlet, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, 23 Nisan Cumartesi ve 24 Nisan Pazar günü, ulusal birlik beraberlik temasında yapacağı etkinliklerle kutlayacak.Millet olarak yaşanılan üzücü olayların acısını derinden paylaştıklarını, ancak tüm resmi bayramlarda, millet olarak birlik ve beraberlik ruhunun yaşanmasının önemine inandıklarını belirten Selway Outlet AVM Yöneticisi Dilan Can, 23 Nisan için küçük büyük tüm misafirlerin ilgiyle izleyebileceği etkinlikler hazırladıklarını belirtti.

Milli bayram ruhunun iki gün boyunca coşkuyla süreceği Selway Outlet 23 Nisan etkinliklerinde; bayrak yapımı, kum boyama atölyesi, çeşitli yarışmalar ve animasyonlar Selway Outlet’in minik misafirlerini bekliyor. Ayrıca etkinlikte bando takımı ve zeybek ekibi alışveriş merkezi içerisini dolaşarak gösteri yapacak.

İzmir çevre yolu üzerinde 10 yıldır faaliyet gösteren Selway Outlet, sadece özel günlerde değil, yıl boyu 100'e yakın markadan karlı ve kaliteli alışveriş sunduğu için de İzmirliler tarafından rağbet görmeyi sürdürüyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Selway Outlet İzmir, İzmir Selway Outlet, Dilan Can, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti