HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Mayıs 2018

04:14 Touch, Çalışan Bayanlara Özel Tasarımlar Sunuyor

Magazinizmir
Çalışan kadınlara yönelik, hem şık hem de rahat ayakabı tasarımlarıyla dikkat çeken 04:14 Touch'ın Alsancak mağazası düzenlenen bir kokteylle hizmete açıldı.

İş kadını Nalan Selçuk tarafından sektöre kazandırılan 04:14 Touch markası Ayvalık, Muğla, Bornova, Karşıyaka, Şirinyer ve Alsancak olmak üzere toplam altı mağaza ile hizmet veriyor.

Bayan çanta ve ayakkabılarında özgün çizgiler sunan 04:14 Touch, çalışan kadınların hem şık hem de rahat olabileceğini vurgulayan tasarımlar üretiyor.

Berrin Baş tarafından organize edilen ve yaklaşık 150 kişinin katıldığı etkinliğin ardından gerçekleştirilen defile ile bayan ayakkabı modelleri sergilendi; tasarımlar izleyenler tarafından tam not aldı.

Ayakkabı modellerinin, tasarımıyla olduğu kadar rahatlığıyla da dikkat çektiğini söyleyen Firma sahibi Nalan Selçuk "Günde 8/10 saat çalışan bir kadının güzelliği ayağında taşırken bunun keyfini de çıkarabileceğini gösterdik. Şu anda sadece bayan ayakkabısı üretiyoruz. 2018 yılında sadece ürün çeşitleri ve yeni tasarımlar üzerinde çalışıyoruz. Aldığımız talep ve ilgiden dolayı 2019 yılında itibaren yurtdışına açılmayı planlıyoruz, 04:14 markasını yakın zamanda tüm dünyada göreceksiniz" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN