Yusuf Tuvi ile Zamanı Durdurdular

Fotoğraf sanatçısı Yusuf Yuvi ve öğrencileri Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde "Zamanı Durdurmak" adlı bir sergi düzenlediler.Geçtiğimiz sezon Yusuf Tuvi’nin fotoğraf atölyelerine katılan öğrencilerinin uygulamalı eğitim yapılan fotoğraf gezilerinde çektikleri fotoğrafları KKSM’de düzenlenen sergileniyor.
Yusuf Tuvi zamana hükmetmenin insanoğlunun yüzyıllardır hayalini kurduğu bir olgu olduğunu belirterek, “Hayattan keyif almanın yolu belki de bitmesini istemeyeceğimiz, dondurup saklamak isteyeceğimiz anlardan geçiyor. Biz o anları durdurmak için fotoğraflayıp bu sergiyi açtık. Yeni dönemde de atölye çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yeni Dönem Atölye Çalışmaları Başlıyor

Türkiye’nin önemli fotoğrafçılarından biri olan Yusuf Tuvi, yeni eğitim döneminde aynı eğitimleri vermeye devam edecek. Haftada 1 gün, 2 saatlik kurslarla 5 haftalık teorik eğitim ve bir şehir içi, bir de şehir dışında uygulamalı eğitim veren Tuvi, kurs dönemi bittiğinde bir sergi de düzenliyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yusuf Tuvi, Kedi Kültür Sanat Merkezi İzmir, İzmir Kedi Kültür Sanat Merkezi, Fotoğraf Atölyeleri İzmir, İzmir Fotoğraf Atölyeleri, İzmir kültür sanat