UğurCup’ta Kupa 'Biraz Hırs’ın'

Uğur Dershanelerinin kuruluşunun 45’nci yılı nedeniyle düzenlenen ve coşkulu geçen UğurCup’ta kupalar sahiplerini buldu.Namık Kemal Lisesi Halı Sahalarında gerçekleşen turnuvada İzmir Uğur Dershaneleri’nin yedi şubesinden 32 takım, Yirmişer dakikalık iki devreden oluşan 64 maç yaptı. Turnuvanın son günü gerçekleşen karşılaşmalarla UğurCup’ın birinciliğini Karşıyaka şubesi öğrencilerinin oluşturduğu “Biraz Hırs” kazanırken turnuvada ikinciliği Bornova şubesi öğrencilerinin oluşturduğu FC Bornova, üçüncülüğü ise Buca Şubesi öğrencilerinin oluşturduğu Kaiki takımı elde etti.

İzmir Uğur Dershaneleri Genel Koordinatörü Yücel Yücel, Uğur Dershanelerinin 45 yılı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen turnuvanın oldukça çekişmeli geçmesinin yanı sıra son derece keyifli, öğrenciye, sporcuya yaraşır kalite geçtiğini belirterek turnuva birincisi “Biraz Hırs”, ikinci FC Bornova ve Kaiki takımlarının yanısıra turnuvaya katılan tüm sporcu öğrencilere teşekkür ederek kutladı. Yücel, “Uğur Dershaneleri ilki gerçekleşen UğurCup etkinliğiyle yeni bir geleneği başlatmış bulunmaktadır” dedi ve birinci olan takımın kupa, madalya ile armağanlarını verdi.

Müdürler Koordinatörü Lokman Değirmenci ise; öğrencilerinin kazanma duygusunu geliştirme, sporun birliktelik ruhuna inancının Uğur Dershaneleri’ni böyle bir etkinliğe yönlendirdiğini belirtti. Değirmenci, “45’nci yıl etkinlikleriyle UğurCup’ı düzenlemede ki amaç öğrencilerimiz arasındaki dostluk ve centilmenliği arttırma, birbirleriyle iletişim ve etkileşim içerisine girme, stresten uzakta olmayı teşvik etme ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak açısından yararlı olacağıyla yola çıkılmıştır” diye konuştu.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER uğurcup, uğurcup izmir yarışması, izmir futbol yarışması, uğurcup birincisi