Swıssôtel Büyük Efes’te Aşk Her Yerde

Şehrin göz kamaştırıcı ışıkları eşliğinde aşklarını taçlandırmak isteyen çiftlerin Sevgililer Günü için tercihi bu sene de Swissôtel Büyük Efes.Swissôtel Büyük Efes, Sunshine Band konseri ile balo salonu, Equinox, Aquarium, Sky Bar'daki programlarıyla ve konaklama paketi seçenekleriyle kalbi aşk ile çarpanları ağırlıyor.

14 Şubat’ta Sunshine Band’in dev kadrosu eşliğinde unutulmaz bir gece limitsiz yerli içecek ve KDV dahil kişi başı 99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Büyülü bir kutlamaya imza atmaya hazırlanan Equinox’ta, canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü menüsü ve limitsiz yerli içecek KDV dahil kişi başı 226 TL. Aquarium ise, Sevgililer Günü’nü çok renkli, sımsıcak bir kutlama ile karşılıyor. Türk&Yunan ezgileriyle renklenen gecede, deniz ürünlerinden oluşan özel bir menü limitsiz yerli içecekle birlikte KDV dahil kişi başı 196 TL’ye sunuluyor. Ayrıca, Sky Bar’da sizin için ayrılan bir masada sürpriz sunumlar ve canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü paketleri KDV dahil kişi başı 160 TL’den başlayan fiyatlarla romantik çiftleri bekliyor.

14 Şubat’ın romantizmini İzmir’in en keyifli atmosferine sahip Swissôtel’de yaşamak isteyenler için çift kişilik konaklama KDV dahil 249 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Geç check-out olanağı, Sevgililer Gününe özel ikramlar, Café Swiss’te açık büfe kahvaltı, Pürovel Spa&Sport’a ücretsiz giriş ve Equinox ya da Aquarium’un 14 Şubat menülerinde % 15 indirim fırsatı, sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Ayrıca, süit odada konaklamayı tercih edenleri, tüm bu imkanlara ek olarak Spa terapilerinde %20 indirim bekliyor.

Restoran rezervasyonları için: (232) 414 52 12
Konaklamalı rezervasyonlar için: (232) 414 50 71-72-73-74-77

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes, Sevgililer günü, izmir sevgililer günü etkinlikleri, Sunshine Band, sevgililer günü konser, Equinox, Aquarium, Sky Bar, 14 Şubat Etkinlikleri İzmir