Siyaset Dünyasının da Yer Aldığı Muhteşem Düğün!

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam ve öğretmen Münire Susam'ın kızı Gözde Susam ile eczacı Hayri inanç ve Piri Reis İlköğretim Okulu eski müdürü Zerrin İnanç’ın oğlu İnşaat Mühendisi Onur İnanç dünya evine girdi.Kaya İzmir Thermal&Convention’da gerçekleşen nikahı Konak Belediye Başkanı Doktor Hakan Tartan kıyarken, şahitliklerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Genel Başkan Deniz Baykal ile Behlül Bayer, Engin İnanç,Nilay Şensoy,Gökçe Susam Nazlıcan yaptı.Yaklaşık iki buçuk yıldır birlikte olan ve bir yıl önce nişanlanan Gözde ve Onur çifti düğünde gelinlik ve damatlığı ile göz kamaştırdı. 800 kişinin katıldığı düğünün ardından genç çiftin balayı için İspanya’ya gideceklerini belirtti.

Çocuk Sayınıza Karışmayız
Susam ve İnanç çiftine şahitlik eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Her ikisini de yürekten kutluyorum. Şunu peşinen söylemeliyim ki çocuk sayınıza karışmıyoruz. Mutlu bir beraberlik dileğiyle, çocuklarının cumhuriyetçi, Atatürkçü, laik- demokrat olmasını istiyoruz. Damada baktım, saygıda kusur yok. Sesi de evet derken fena çıkmadı. Allah mutlu etsin. Temel'e sormuşlar 'nerelisin' diye. 'Henüz evlenmedim' demiş. Damadın nereli olduğunu da bundan sonra daha iyi anlayacağız" dedi.

Siyaset Dünyasının Önde Gelen İsimleri Katıldı
İş ve siyaset dünyasının bir araya geldiği düğüne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu,Chp il Başkanı Ali Engin,Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak,Karabağlar Belediye başkanı Sıtkı Kürüm,Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur,Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu,Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce,CHP Milletvekilleri Güldal Mumcu, Mustafa Moroğlu, Aytun Çıray,Erdal Aksünger, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Zekeriya Mutlu ve bir çok davetli katıldı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER siyaset dünyasının düğünü, chp düğünü, chpliler düğünde toplandı, chp milletvekili mehmet ali susam, susamların düğünü, kemal kılıçtaroğlu düğün, kemal kılıçtaroğlunun katıldığı davetler, izmir cemiyet hayatı düğünleri, deniz baykal, Güldal Mumcu, Mustafa Moroğlu, Aytun Çıray,Erdal Aksünger, izmir kaya termal otel, kaya termal, ali engin, aziz kocaoğlu, izmir belediye başkanı, metin solak, chplilerin düğünü, sıtkı kürüm, ismail uygur, selçuk karaosmanoğlu, mustafa ince