''Sensiz Ölümdür Aşk'' 22 Şubat'ta Optimum'da Okuyucularıyla Buluşuyor!

Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk”, 22 Şubat 2014 günü İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek olan tanıtım etkinliği ile okuyucularla buluşacak.Romanla aynı adı taşıyan müzik albümünün de tanıtılacağı etkinlik saat 17.00’de Optimum Outlet İzmir’de başlayacak.

Aşk yazarları imza dağıtacak
Kitap, gazeteci-yazar Gökmen Küçüktaşdemir’in kurduğu “Herkes Biraz Yazar” ekibi tarafından yazıldı. Grup çoğunluğu İzmirli olan gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, halkla ilişkiler uzmanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarından kişiler tarafından oluşturuldu. Roman okurlarıyla 22 Şubat günü İzmir Optimum Outlet’te buluşacak. Kitabın ve albümün tanıtıldığı etkinlikten sonra 50 yazar kendileri için hazırlanan özel masada okurları için kitaplarını imzalayacak.

Kitabın geliri Ulusal Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak
Kitabın ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir de eğitime bağışlanacak. Bu yönüyle, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacak.
Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.

“Sensiz Ölümdür Aşk” kitabını yazan “Herkes Biraz Yazar” grubundaki yazarlar:
Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce, Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak, Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sensiz ölümdür aşk, sensiz ölümdür aşk izmir, gökmen küçüktaşdemir, hakan asılkefeli, didem baydar, sensiz ölümdür aşk projesi, herkes biraz yazar, optimum outlet izmir , sensiz ölümdür aşk imza günü