Sanatçı İçmimarlar Resim ve Fotoğraf Sergisi Başlıyor!

İzmir İçmimarlar Odası bünyesindeki “Sanatçı İçmimarlar” Resim ve Fotoğraf Sergisi ‘kendi mutluluğunun resmini sadece sen yapabilirsin’ temasıyla sanat severlerle buluşuyor.İçmimarlık mesleğini uzmanlaştıkları alanlarda sürdüren “Sanatçı İçmimarlar”, yaptıkları çalışmalarla resim ve fotoğraf sanatına olan ilgilerini sergiliyor.

Tarihi Havagazı Fabrikası Sergisi’nde çalışmaları yer alan sanatçılar;
Doç.Dr. Deniz Hasırcı (İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı), Nur Pınar Köstepen (Sanatçı, İçmimar ve Çevre Tasarımcısı) , Can Başdoğan (İçmimar ve Çevre Tasarımcısı), M.Öğr. Gör. Işık Örsel İmir (İçmimar ve Çevre Tasarımcısı) , Ege Mine Kırcı (İçmimar,Yönetici), Duygu Çınar (İçmimar ve Çevre Tasarımcısı), Öğr. Gör.Ceren Polat (İçmimar ve Çevre Tasarımcısı), Dilara Gür Narinç (İçmimarlar Odası İzmir Şubesi Başkanı,İçmimar ve Çevre Tasarımcısı), Ümit Nizam (İçmimar,Tasarımcı), Ersen Güventürk (İçmimar, Peyzaj Projeleri Üreticisi), Metin Acar (Ressam, İçmimar), Kadir Şengül (Ressam, İçmimar), Mehmet Pınar Yurdun (İçmimar, Sanayici), Leyla Yurdun (İçmimar, Resim ve Sanat Tarihi Öğretmeni).

Sergi : 09.00 – 18.00 saatleri arasında hafta içi hergün ziyaret edilebilir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sanatçı içmimarlar fotoğraf ve resim sergisi, izmir sergiler, izmir kültür sanat haberleri, 2014 sergiler, izmir ocak ayı etkinlikleri, izmir ocak ayı sergileri, içmimar sergileri, tarihi havagazı fabrikası, izmir içmimarlar odası, Doç.Dr. Deniz Hasırcı, Nur Pınar Köstepen, Can Başdoğan , Işık Örsel İmir , Ege Mine Kırcı , Duygu Çınar , Ceren Polat , Dilara Gür Narinç , Ümit Nizam , Ersen Güventürk , Metin Acar , Kadir Şengül , Mehmet Pınar Yurdun , Leyla Yurdun