Pardon Bekar Mısınız?

Bekârlara ve erkek öğrencilere karşı takıntılı olan ev sahibinin komik öyküsünü anlatan Pardon Bekar Mısınız? 25 Ekim'de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda saat 20:30'da, 26 Ekim'de Ege Üniversitesi Konak Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 18.00 seyirciyle buluşuyor.Oyuncu Ahmet Çevik, 2014 yılında kendi adını taşıyan tiyatrosunda sahneleyeceği “Pardon Bekar mısınız?” adlı oyunu İzmirliler ile buluşuyor.Huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı 2 öğrenciyle çatkapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu’nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmacayı anlatan oyun 2 perdeden oluşuyor.Bekârlara ve erkek öğrencilere karşı takıntılı olan ev sahibinin yeni kurbanları Damla ve Burcu oyuna renk katıyor.

Kiracı- Ev sahibi ilişkisini alışılagelmedik bir üslupla anlatan Pardon Bekar mısınız'ı Mustafa Arıkoğlu yazdı. Oyunu, ödüllü yönetmen Apo Kaya yönetirken; müziklerini Aras Deniz Sipahi, koreografilerini ise Pınar Ataer yaptı.

Ahmet Çevik Tiyatrosu, Yılın komedisi olmaya aday olan “Pardon Bekar mısınız?” adlı oyunda Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Dost Elver, Tuğba Özay, Aslı Omag, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulutve Yağız Şanal oynuyor.Biletler Biletix ve tiyatro gişelerinde satışa çıktı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, Pardon Bekar Mısınız?, izmir Tiyatro, Mustafa Arıkoğlu, Aras Deniz Sipahi, Pıar Ataer, İzmir Kültür Sanat