Modeko 2014 İzmir'de Başladı

Yerli mobilya markaları tasarım, kalite ve avantajlı fiyatları ile vitrine İzmir Mobilya Fuarı’nda çıktı. Son trendlerin sergilendiği MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nı Türkiye ve dünyanın dört bir yanından yaklaşık 30 bin sektör profesyoneli ziyaret edecek.Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, MODEKO’da katılımcı ve ziyaretçilerin mobilya endüstrisindeki karar vericiler ile tanışma ve yeni iş olanaklarını geliştirme fırsatı yakalayacaklarını söyledi.

26 Şubat-2 Mart 2014 tarihlerinde gerçekleşecek MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı Uluslararası Fuar Alanı’nda açıldı. Programda konuşan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, Türk mobilya üreticisinin vizyona çıktığı fuarda, mobilya endüstrisinden geleceğe yönelik tüm beklentilerin karşılandığının görüleceğini söyledi. Eyigele, “Dünyadaki mobilya teknolojilerini ve tasarımcılarını yakından takip eden yerli üreticilerimiz, her zaman trend mobilyalar üretiyor. Mobilya sektörümüz, yeniliklere açık yapısı, kalite ve tasarımı birleştiren üretimi sayesinde dünya çapında beğeni topluyor. Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya kadar tüm büyük pazarlar için stratejik bir nokta olan İzmir’de düzenlediğimiz MODEKO, her yıl sektör profesyonellerini buluşturuyor. Hedeflerimiz doğrultusunda MODEKO fuarıyla mobilya sektörümüzü dünyada daha iyi konumlara getirmeye devam edeceğiz. Mobilya Sektörümüzü büyütmek ve geliştirmek adına her geçen gün daha da büyüttüğümüz hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmalar karşılığını açıklanan üretim ve satış rakamları ile taçlandırmaya devam edecek”dedi.

Konuşmaların ardından törene katılanlar stantları ziyaret etti. MODEKO katılımcısı 200’ün üzerindeki firma ve marka ürün ve hizmetlerini sergiliyor. 25 bin metrekarelik fuar alanın tamamının kullanıldığı organizasyonda Modern ve klasik mobilyalar, Eskitme ve modüler mobilyalar, Masa, Sandalye, kanepe ve koltuklar, Bebek ve genç odaları, Yatak ve yatak setleri, Ofis mobilyaları, Mutfak mobilyası, Bahçe Mobilyaları, Ev dekorasyonu ve aksesuarları ile Aydınlatma ekipmanları görücüye çıktı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’ndaki organizasyonda 1/A – 1/B – 2 ve 3 no’lu sergi salonlarında fabrikasyon ev mobilyaları ve vıp hol olarak adlandırılan 4 no’lu sergi salonunda ise tasarım ağırlıklı klasik ve avangart mobilyalar görülebiliyor.

'En İyi Stant Tasarım Yarışması' ve sektörel panellerinde düzenleneceği MODEKO 2014 fuarını Türkiye ve dünyanın dört bir yanından 30 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Organizasyon 11:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER