Miss&Mr Model Of Turkey Sponsorları Ziyaret Etti

Miss&Mr Model Of Turkey 2013 yarışmasının Sponsoru olan Black Spade ve Dorsay Pırlanta mağazaları yarışmaya katılmaya hak kazanan finalistleri ağırladı.Yarışmanın pijama, iç giyim ve termal giyiminde sponsorluğunu üstlenen Black Spade markası yetkilileri kendilerini ziyaret eden yarışmacılara gala gecesinde dereceye giren finalistlere birbirinden güzel hediyeler vereceklerini söyledi. Gölge stüdyoda düzenlenen kokteyl ve ardından gerçekleştirilen özel fotoğraf çekiminde performans sergileyen modeller keyifli dakikalar geçirdi. Bir diğer sponsor Dorsay Pırlanta da birbirinden şık takı tasarımlarıyla yarışmacılara destek verdi. Hoş vakit geçiren finalistlerin fotoğraf çekimlerini Gölge Stüdyoda İzmirli tanınmış fotoğraf sanatçısı Hakan Akdemir gerçekleştirdi.

Keyifli anlardan sonra yarışmacılar kamplarına geri döndü. Yarışma 02 eylül de İzmir fuar açık hava tiyatrosunda gerçekleşecek. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Black Spade, Dorsay Pırlanta, Hakan Akdemir, İzmir fuar açık hava tiyatrosu, Miss&Mr Model Of Turkey 2013 yarışması