Metal All Stars’da Festival Programı Belli Oldu

Dünya Çapında Yıldızların Yer Alacağı “Metal All Stars“ Gün Boyu Eğlencenin Tam Gaz Devam Ettiği Bir Etkinlik Olacak! Şehrin Göbeğinde Tek Günlük Festival Havası Metal All Stars'da!Metal Müziğin Efsane İsimleri  “Metal All Stars”  Dünya Turnesi Kapsamında, 29 Mart'ta Küçükçiftlik Park'ta.

Metal All Stars, Heavy Metal efsanelerinin liste başı şarkılarını, metal efsanelerinin etkileyici bir sahne şovu eşliğinde dünyadaki metal severlerle izlemek şansı sunuluyor. Esen Entertainment tarafından gerçekleştirilecek Metal All Stars İstanbul konseri, fanları kadar, katılan sanatçıların da heyecanla beklediği, unutulmaz bir konser olacak.

“Metal All Stars” kapsamında sahne alan gruplara ilaveten, Mötley Crüe’den Vince Neil’in de 2014 Avrupa turunun, İstanbul’un da dahil olduğu bazı Showlarında konuk sanatçı olarak, sevdiğiniz Mötley Crue hitlerini çalıyor olacak.

Tüm zamanların en iyi metal klasiklerinin sergileneceği konserde, aynı zamanda Little Kids Rock, Toys for Tots, IAVA ve benzeri bir çok yardım kurumuna fon sağlayan Ride for Dime Inc.’e yarar sağlamak için çeşitli açıkartırmalar da düzenlenecek.

Metal All Stars turnesi için; ANTHRAX’dan Joey Belladonna;
“Tüm diğer metal efsaneleri ile birlikte Avrupa’yı sarsmak için sabırsızlanıyorum! Çok delice olacak ve fanlar için yaşamları boyunca kalacak tek fırsat bu!” dedi.

http://www.biletix.com/etkinlik/RLES1/ISTANBUL/tr

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Müzik, Metal all stars dünya turnesi, Esen entertainment, Mötley crüe, Vince neil, Little kids rock, Toys for tots