Melekler Asma Bahçelerde

“Meleklerle Yaşamak” kitabının yazarı Beki İkala Erikli, Asma Bahçeler'de meleklerin mucizelerini anlattı.Tanyer İnşaat'ın Narlıdere'de yapımını sürdürdüğü Asma Bahçeler'de düzenlenen söyleşiye katılan yazar Beki İkala Erikli, yeni kitabı “Meleklerle Bereketi Çekin”i İzmirliler için imzaladı. Geçtiğimiz günlerde Nefesle Hayat Merkezi Kurucularından Semra Bakioğlu ve Umay Karabece'yi ağırlayan ve katılımcılara doğru nefes almanın önemini hatırlatan Asma Bahçeler, bu kez de birbuçuk ay gibi kısa bir sürede 200'üncü baskıyı geçen “Meleklerle Yaşamak” kitabının yazarı Beki İkala Erikli'yi, İzmirliler'le buluşturdu.

Meleklerden yardım alma konusunda Türkiye'de bir ilk olmasıyla tanınan ve yeni kitabı "Meleklerle Bereketi Çekin!”de yer alan para, aşk ve mutluluğu yaşamımıza nasıl çekeceğimizle ilgili ipuçlarını paylaşan yazar Beki İkala Erikli, “Meleklerle enerjimizi yüksek tutup, meleklerin mucizelerini hayatımıza alabiliriz. Başmelekleri hissedebilir ve melekleri duyabiliriz” dedi. Katılımcılarla birlikte bereket ve mutluluk duaları eden Erikli, söyleşi sonrasında kitabını İzmirli okurları için imzaladı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tanyer İnşaat, Meleklerle Bereketi Çekin, Beki İkala Erikli, Nefesle Hayat Merkezi, Semra Bakioğlu, Umay Karabece, Meleklerle Yaşamak