Kedi Sanat Merkezi Genç Yetenekleri Arıyor

Düzenlediği sergilerle ünlü ressam ve sanatçıları İzmirlilerle buluşturan Kedi Kültür Sanat Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Yeni yılda nasıl bir dünya istiyorsunuz?" konulu ödüllü resim yarışması ile 5-12 yaş gurubu genç ressamlara sanatseverlerle tanışma şansını tanıyor.Genç ressamların kendilerini geliştirmeleri ve ifade etmelerine olanak sağlayan bir platform oluşturmayı ve sanat alanındaki başarılarını ödüllendirerek motivasyon sağlamayı amaç edinen yarışma İzmir’deki ilköğretim okulları, ana okulları ve ferdi katılımcıları bekliyor.

Jüride Ünlü İsimler

Yarışmanın jürisi Karabağlar Belediyesi Basın Yayın ve Halka ilişkiler Müdürü akademisyen Nail Özlüsoylu, ressam Aysel Çırpanlı, Kedi Kültür Sanat Merkezi resim öğretmenleri ressam Betül Güney ve Fatma Çam ile merkezin Yaratıcı Direktörü Deniz Can'dan oluşuyor. Tüm katılımcıların eserlerinin sergileneceği ve derece alanların ödüllerinin verileceği tören 4 Ocak 2016 Pazartesi günü gerçekleşecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kedi Kültür Sanat Merkezi İzmir, İzmir Kedi Kültür Sanat Merkezi, Nail Özlüsoylu, Aysel Çırpanlı,Betül Güney, Fatma Çam, Deniz Can, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti