İzmir Özdilek’te Tiyatro Atölyesi Başladı

Gerçekleştirdiği kültürel ve sosyal etkinliklerle toplumsal sorumlulukların bilincinde ilerleyen İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi çocuklarımız için bu yıl ilk olarak Tiyatro Atölyesi kurdu.Tiyatroyu çocuklara aşılamak, onların bedensel ve zihinsel gelişimine destek vermek amacıyla BSM Düşler Tiyatrosu katkılarıyla oluşturulan Kültür Sanat Atölyesi geçtiğimiz günlerde başladı . 7 ile 12 yaş çocukların ücretsiz katıldıkları Tiyatro Atölyesinde Uzman eğitmen eşliğinde verilen derslerde; Diksiyon, Doğaçlama, Rol-Müzik ve Dramatizasyon çalışmaları yaparak iletişim becerilerini geliştirmelerine destek vermektedir.

Çocuklar Yaş Seviyelerine Uygun Olarak 3 Grup Oluşturuldu

Çocuklar her Pazar Saat:11:30 ile 15:30 arası 1’er saat eğitim verilmektedir.İzmir Özdilek AVM’de düzenlenen bu drama dersleri; oyunun çocuğun gelişimindeki yeri ve önemini, çocukla oyun üzerinden geçirilecek kaliteli zamanın değerini vurgulayarak televizyon ve bilgisayar başında fazla zaman geçiren çocuğu oyun oynamaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Derslerin sonunda çocuklar ailelerine ve Özdilek Alışveriş Merkezi müşterilerine oyunlarını sergileyeceklerdir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özdilek, Özdilek Alışveriş Merkezi, İzmir Özdilek AVM, BSM Düşler Tiyatrosu, Kültür Sanat Atölyesi, İzmir Kültür Sanat, İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi, İzmir Etkinlikler