'Hükümet Kadın 2' İzmir Galası 7 Kasım'da !

HÜKÜMET KADIN 2’DE KADRO AYNI, KAHKAHA DUBLE!!!!!!!!!!! İlkinin kahkahaları damaklarda kalan, “Hükümet Kadın”, maceralarına kaldığı yerden değil, geldiği yerden devam ediyor !

Demet Akbağ’ı, Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanının hayatından esinlenerek Sermiyan Midyat’ın yazdığı ve yönettiği “Xate” karakteri ile beyazperdeye taşıyan filmin ikincisi 8 Kasım’da vizyona giriyor!
a
İlk filmde eşinin vefatıyla kendini belediye başkanı olarak bulan Xate, devam filminde de Faruk ile beklemediği bir mücadeleye girişiyor.

Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ın başrollerini paylaştığı filmde, Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Ayberk Atilla ve konuk oyuncu olarak katılan Ercan Kesal bu kez ilk filmden 7 yıl geriye gidiyor.

Erhan Gölbey'den Davet

Beşiktaş Kültür Merkezi Ege Bölge Temsilcisi, Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada, “Filmin İzmir Galası 7 Kasım Perşembe Günü Saat:19:00 Gaziemir Optimum AVM'de Bulunan Cinemaximum Salonlarında Türk Kadınlar Konseyi Derneği İzmir Şubesi, Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yararına Gerçekleşecek.

İzmir galasında toplanacak olan cüz'i rakam yurt için çok önemli bir gelir olmayacaktır. Amacımız İzmirlilerin dikkatini yurdumuza destek olmaya çekebilmek" dedi


FRAGMAN VE KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ GELEN KAHKAHA TUFANININ HABERCİSİ!

Hükümet Kadın 2, ilk filmde olduğu gibi yine Mardin’in Midyat ilçesinde çekildi. 5 hafta süren çekimler boyunca ekip kamera arkasında da cok eğlenceli görüntüler kaydetti. Neredeyse tüm oyuncular çekimler boyunca Midyat’ta kalırken, yine yüzlerce Midyatlı da hem kamera önünde hem de kamera arkasında görev aldı.

Demet Akbağ, çok sevdiği Xate karakteriyle aynı yıl içinde, yeniden buluşmuş olmaktan çok mutlu olduğunu belirttiyor.

Filmin yönetmeni Sermiyan Midyat da, hayatındaki en neşeli set olduğunu belirtiyor ve “Güle güle çektik, güle güle izleyin.” Diyor.

Hükümet Kadın 2, tüm kahkaha garantisiyle 8 Kasım’da sinemalarda!

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER demet akbağ, sermiyan midyat, hükümet kadın2, optimum avm, mardin, film, gala, xate, fragman, yönetmen, reklam, senarist, tiyatro