Hükümet Kadın 2 Gala Coşkusuyla İzmir'de!

Demet Akbağ ile Sermiyan Midyat’ın başrollerini paylaştığı ve 8 Kasım Cuma günü vizyona giren olan BKM film yapımı Hükümet Kadın 2’nin İzmir galası Gaziemir Optimum Outlet, Cinemaximum’da gerçekleştirildi.Filmin başrol oyuncuları Demet Akbağ ve yönetmeni Sermiyan Midyat ile oyuncular Burcu Gönder, Mahir İpek ve Nazmi Kırık İzmir seyircisiyle buluştu.

BKM'nin tüm etkinliklerine büyük ilgi gösteren İzmirliler Devajans'ın organize ettiği buluşmaya büyük ilgi gösterdiler. Alışveriş Merkezi'nde Yer Gök Hükümet Kadın'dı! AVM’nin kapısından itibaren oyuncuları büyük ilgi ile karşılayan İzmirliler, tüm koridor ve balkonları hayran oldukları oyuncuları görmek için doldurdular. Filmin galası sinema katında adeta izdiham yarattı.

İZMİRDE HÜKÜMET KADIN 2 EKİBİNE MİDYAT SÜRPRİZİ
Filmin öncesinde gerçekleşen söyleşide Mardin Midyat’tan etkinlik için özel olarak getirilen “Midyat Folklör Ekibi” sahneye çıkarak oyunculara sürpriz gerçekleştirdi. Filmin oyuncuları da dans ekibine katılıp, omuz omuza halay çekti.

Seyirciler kahkahalarla izledikleri filmin çıkışında başta Demet Akbağ olmak üzere tüm ekibe övgüler yağdırdı. Filmin pek çok sahnesi galasından itibaren İzmirli seyircinin diline pelesenk oldu.

İZMİR GALASININ GELİRİ KIZ YURDU’NA
Türk Kadınlar Konseyi İzmir Şubesinin idaresindeki “Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu” yararına düzenlenen İzmir gala gösteriminde BKM Ege Bölge Temsilcisi, Devajans Başkanı Erhan Gölbey de yaptığı açıklamada "Türk Kadınlar Konseyi Derneği İzmir Şubesi, Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yararına gerçekleştirdiğimiz İzmir galasında toplananan cüz'i rakam yurt için çok önemli bir gelir olmayacaktır. Amacımız İzmirlilerin dikkatini yurdumuza destek olmaya çekebilmek" dedi. Türk Kadınlar Konseyi İzmir Şubesi Başkanı Süheyla Diker’de yurda yaptıkları katkı nedeni ile film ekibine teşekkür etti ve plaket verdi.

FİLMİN KONUSU
Hükümet Kadın 2'de ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine gidiyor; Xate ve kocası Aziz Veysel'in Faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. Xate'in Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel'in eşi olarak yaşamaktadır. Faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hükümet kadın 2, hükümet kadın 2 izmir galası, hükümet kadın 2 izmirde, hükümet kadın 2 konusu, hükümet kadın 2 oyuncuları, hükümet kadın 2 hakkında, demet akbağ, sermiyan midyat, burcu gönder, mahir ipek, nazmi kırık, izmir galalar, izmir sinema, vizyon filmler, vizyondaki türk filmleri