Haftanın Yeni Filmleri

Hafta sonu için planınız sinemaya gitmek ise sizler için bir çok seçenek sunuyoruz.Muhalif Başkan
Küçük bir kasabanın şansız belediye başkanı olan Zafer, en büyük rakibi Cengiz'in ayak oyunlarına rağmen beldesinde yaşanan göç ve işsizlik sorunuyla mücadele etmeye devam etmektedir. Tam bu esnada oğlu Ozan'ın, Cengiz'in kızı Meltem'e aşık olmasıyla yeni bir kriz daha ortaya çıkar. Artık Zafer'in kasabanın sorunları dışında, oğlunun aşk sorunlarını da çözmesi gerekmektedir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Eski Dostlar
Val, hapisten yirmisekiz yıl sonra yeni çıkmıştır. En iyi arkadaşı Doc, Val’ı o gün, onu yalnız bırakmamak adına hapishane çıkışı karşılar. Doc ve Val yıllar sonra tekrar iyi bir ikili olup aralarına Hirsch’i de alırlar. Bu üç arkadaş yıllar geçmiş olsa da eskiden oldukları gibi ayrılmaz bir üçlü olurlar. İlerlemiş yaşlarına rağmen hâlâ suç işleme potansiyeline sahiptirler.

Zoraki İkili
Osman, peşinde olduğu bir kumar çetesini yakalamak için kendini seçkin polis François’in ortağı yapar. François’in şimdi terfisi konusunda önünde tek bir engel vardır: Osman. Küçük bir çetenin peşinde olduğunu zanneden ikili istemeden de olsa zamanla kendilerini ülkenin en büyük suç ağını çökertmek için giriştikleri bir maceranın ortasında bulacaktır.

Pas ve Kemik
Katil balina eğitmeni olan Stephanie ile 5 yaşındaki oğlunu kaybettikten sonra kimsesiz, evsiz ve parasız kalan Ali'nin yolları bir gece kulübünde çıkan kavga sonrası tesadüfen kesişir. Aslında tamamen ayrı dünyaların insanı olan Stephanie ve Ali'ye kader bir oyun daha oynar. ulaşılmaz gibi görünen Stephanie akvaryumdaki bir kaza sonucu kötürüm kalır ve Ali ömrünün geri kalanını Stephanie'nın mutlu olmasına adar.

İronman 3
Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER vizyondaki filmler, haftanın filmleri, haftanın en iyi filmleri