Gönen’in 'Variations'u Coffeeco’da

Sezona, yenilenen yüzüyle giren Coffeeco, "Coffeeco Buluşmalarının ilkinde marka tasarımı ve fotoğraf sanatçısı Orhan Gönen’i ve eserlerini İzmirli sanatseverler ile buluşturdu. Orhan Gönen’in "Variations” adlı retroperspektif adlı İzmir’deki ilk sergisi hemşehrilerinden tam not aldı.Londra'daki Casa de la passe, Paris’deki State of Mind ve İstanbul sergilerinden biraraya getirilen ve Portre, lifestyle ve mimari 18 fotoğrafın bulunduğu sergide, sanatçının Vogue Italia ve art+commerce'de yayınlanan bazı çalışmaları da sergileniyor.

Bir İzmirli olarak İzmir dışında Marka Tasarımcısı ve olarak mesleki yaşamını sürdürdüğünü söyleyen Gönen, son 6 yıllık çalışmalarından oluşan eserlerinden portrelerin Londra’da çektiğini, İstanbul’un yanı sıra tek İzmir çekimlerinde ise alışılagelmişin dışında değişik perspektif ve ışık kullanımlarıyla fotoğraf çekmeyi tercih ettiğini söyledi.
Sergi 30 Kasım’a kadar gezilebilecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Casa de la passe, State of Mind, orhan gönen, gönen sergi, izmir sergiler, kasım ayı sergileri, izmir kültür sanat, izmirdeki segiler, 2013 etkinlikleri, 2013 izmir sergiler, 2013 kasım ayı etkinlikleri, Coffeeco