Fatih Ürek'ten Yeni Single 'Bak Güzele'

Eğlence dünyasının bir numaralı ismi, sevilen sanatçı Fatih Ürek sevenlerinin karşısına yepyeni bir single ile çıkıyor. Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak olan "Bak Güzele" single'ı iki şarkıdan oluşuyor.Fatih Ürek’in geçtiğimiz yıl seslendirdiği ve büyük beğeni toplayan "Üçyüz Beşyüz" isimli şarkısı,ünlü aranjör Volga Tamöz tarafından tekrar düzenlenerek müzik severlerin beğenisine sunuluyor."Üçyüz Beşyüz"ün sözü ve müziği Oğuz Mühürdar imzası taşıyor.

Single'a adını veren "Bak Güzele" şarkısının sözü ve müziği Onur Özdemir ile Alper Narman, aranjesi ise Gürsel Çelik’e ait.

Yaptığı her şarkı ile çok konuşulan ve eğlence sektörüne yeni bir ses, yeni bir soluk getiren ünlü sanatçı "Bak Güzele" ile yine dinleyenleri coşturacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER fatih ürek, fatih ürek haberler, fatih ürek konserler, fatih ürek yeni albüm, fatih ürek hakkında, fatih ürek bak güzele, bak güzele albümü, 2013 albümler, Polat Yağcı, Oğuz Mühürdar, Gürsel Çelik, Alper Narman, Onur Özdemir