Egepol Ailesi'nin Piknik Keyfi

Özel Egepol Hastanesi’nin bu yıl 5'incisini gerçekleştirdiği geleneksel bahar pikniğinde, hastane personeli ve aileleri keyifli saatler yaşadı.Buca Cennet Vadisi'nde gün boyu süren piknikte, tavla turnuvası, çuval yarışı ve kırkayak oyunlarıyla, neşeli vakit geçiren Egepol Ailesi, birliktelik ve dayanışmayla geride bırakılan
5 yılda elde edilen büyük başarıları kutladı.
Egepol Hastanesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır ve Başhekim Dr. Nuri Nasır’ın ev sahipliği yaptığı pikniğin tadını en fazla çıkaranlar çocuklar oldu.
80 kişilik bir ekiple yola çıktıklarını, şu an ise 450 kişilik büyük bir aileye dönüştüklerini kaydeden
Egepol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır, “Hastanemiz birçok alanda gelişti ve büyüdü. Ekibimizin ve hastalarımızın bize verdiği güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz 5 yılın sonunda bütün Egepol Hastanesi olarak ilk günkü heyecanımızı koruyoruz. Egepol Hastanesi etik ilkelerden ödün vermeden yoluna devam ediyor” diye konuştu.
5 yıl önce, 28 yatak kapasitesi ve 8 poliklinikle hizmet veren Egepol Hastanesi'nin bugün yatak sayısını 151'e, poliklinik sayısını ise 46'ya yükselttiğine dikkat çeken Nasır, yenidoğan yoğun bakım yatağı sayısını da 30'dan 48'e ulaştırarak, Ege ve İç Anadolu'nun, bu alandaki en büyük özel hastanelerinden biri konumuna geldiklerini dile getirdi.
Tüm Egepol personelinin, özverili çabalarıyla, hastanenin bugünlere ulaşmasında büyük emeği olduğunu sözlerine ekleyen Necip Nasır, “Birlik-beraberlik ruhumuz, çalışma azmimiz, güçlü teknolojik altyapımızla, halkımıza her zaman kaliteli hizmet vermenin yarışı içinde olacağız” dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Egepol Hastanesi, Bahar Pikniği, Buca Cennet Vadisi, Egepol Ailesi, Necip Nasır, Dr. Nuri Nasır, Yönetim Kurulu Başkanı