Cem Adrian’dan 5 Şehirlik Ege Turnesi

Profesyonel müzik kariyerinin 10. yılına denk gelen yeni hikayesi “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”u dinleyicilerle buluşturan Cem Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine de devam ediyor.Adrian; yeni albümünün şarkılarıyla; 3 Aralık’ta Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde, 4 Aralık’ta Uşak Atatürk Kültür Merkezi’nde, 5 Aralık’ta İzmir Ooze Venue’de, 6 Aralık’ta Denizli Imagine Bar’da, 7 Aralık’ta ise Muğla Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde!

Cem Adrian’ın, 9. albümü “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; Ekim ayında müzikseverlerle buluştu. Prodüktörlüğünü yine Adrian’ın üstlendiği “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; daha agresif bir sound ile hem tanıdık, hem de başka bir Cem Adrian albümü... Tüm şarkı sözlerinin, büyük bir metnin parçası olduğu ve bu parçaların bir mektubu oluşturduğu albüm; şarkıların arasında kurulan bağ ve Adrian’ın önceki şarkılarına yaptığı göndermelerle farklı bir edebi anlayış sunuyor.

DokuzSekiz Müzik etiketiyle yayınlanan albümde; toplam 12 şarkı bulunuyor. Kayıtları Ankara ve İstanbul’da 3 ayda tamamlanan albümün mastering çalışmasını Tarık Ceran gerçekleştirdi. Albümün konukları Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ise; “İnce Buz Üstünde Yürüyorum” ve “Artık Bitti” şarkılarında Cem Adrian’a eşlik ediyorlar. Tüm şarkıların söz, müzik ve aranjelerinin Cem Adrian’a ait olduğu “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” albümünün yeni klibi, “Sana Sarılınca” şarkısına çekildi. Klibin yönetmenliğini Cem Adrian, görüntü yönetmenliğini ise Mustafa Özen üstlendi.

Cem Adrian’ın 3 Aralık 2014, Çarşamba akşamı saat 20:00’de Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde vereceği konserin biletleri Bargello Parfum ve Uniyurt D&R’dan; 4 Aralık 2014, Perşembe akşamı 20:00’de Uşak Atatürk Kültür Merkezi’nde vereceği konserin biletleri ise Bargello Parfüm’den temin edilebilir. Sanatçının 5 Aralık 2014, Cuma akşamı İzmir Ooze Venue’de vereceği konserin biletlerine Biletix’ten ve mekandan ulaşılabilirken, kapı açılış saati 22:00.

Adrian’ın 6 Aralık 2014, Cumartesi akşamı Denizli Imagine Bar’da vereceği ve kapı açılış saati 21:30 olan konserinin biletleri Imagine Bar, Baykuş Kafe, Reeks Kafe, Don Kişot Kitabevi, Halikarnas Kitabevi’nden; 7 Aralık 2014, Pazar akşamı 20:30’da Muğla Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde vereceği konserin biletleri ise Pilav Express Kötekli, Ardore Önü Piyano Gişesi ve Reyhan Pastahanesi’nden temin edilebilir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cem Adrian, Atatürk Kültür Merkezi, Türk Pop Müziği, Cem Adrian Konserler, İzmir Konserler