Büyük İlgi Gören Roman Türkiye Turnesinde

Dünyada 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk roman olan “Sensiz Ölümdür Aşk” büyük ilgi görüyor. Kitap raflarında yer aldığı 14 Şubat günü İstanbul tanıtımı gerçekleştirilen roman ikinci baskısını yaptı.Romanın yazar ekibi, İzmir ve Ankara’da sonra şimdi de Şanlıurfa’da okurlarıyla buluşacak. Yazar ekibi ve kitap her gittiği ilde büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Gazeteci- yazar Gökmen Küçüktaşdemir tarafından kurulan HERKES BİRAZ YAZAR ekibinin üyelerinden Hakan Asılkefeli, Oya Pardak ve Burcu Tuna, 9 Mart 2014 Pazar günü saat 15.00’te Şanlıurfa’da Piazza AVM’de okurlarıyla bir araya gelecek. Etkinlikte, Hakan Asılkefeli kitapla aynı ismi taşıyan albümünden de şarkıları seslendirecek. Ayrıca etkinlikte kitap ve aşk üzerine bir de söyleşi yapılacak.

Sensiz Ölümdür Aşk adlı romanın yazarlarının programı şöyle:
PİAZZA (KAHRAMANMARAŞ) : 16 Mart 2014
PİAZZA (SAMSUN) : 23 Mart 2014
KOZZY (İSTANBUL) : 30 Mart 2014
OPTİMUM OUTLET (ADANA) : 6 Nisan 2014

Kitabın ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir, Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacak.

“Sensiz Ölümdür Aşk” kitabını yazan “Herkes Biraz Yazar” grubundaki yazarlar:

Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce, Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak, Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sensiz ölümdür aşk, yeni çıkan kitaplar, son çıkan kitaplar, en çok satan kitaplar, sensiz ölümdür aşk kitabı, gökmen küçüktaşdemir