"Bazı Aşklar”a Salt Bakış

Tiyatro Salt yeni oyunları Bazı Aşklar ile Nisan ayında tiyatro severler ile buluşmaya hazırlanıyor.Bahadır Yüksekşan’ın yönettiği ve Alev Koçer’le çevirisini ve uyarlamasını yaptığı oyun, aşk üzerine sorgulamalarla yüklü. Oyun daha çok, “Ya en son sevdiğiniz, en çok sevdiğiniz değilse?” sorusunu irdeliyor. Neil LaBute’nin Some Girls adlı oyununu İzmir’e taşıyan tiyatro Salt, sahneye koyduğu uyarlama ile yine dikkatleri üzerine toplayacak. Kostüm ve dekor tasarımını Ferit Can-Tuğba Yüksekşan’ın, ışık tasarımını Recep Karagöz’ün yaptığı oyunda, Bahadır Yüksekşan, Ceyda Çınar, Alev Koçer, Lale Başara, Bengü Aydınalp, Taylan Yıldız ve Ceren Şahin rol alıyor.
Bazı Aşklar adlı oyunda evlenmek üzere olan genç bir adam, hayatının belirli dönemlerinde hayatına giren kadınlarla otel odalarında yüzleşiyor. Yarım kalan aşk, nefret ve tutkular bu kez en yalın ve en gerçek halinde seyirciyle buluşuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bahadır Yüksekşan, Alev koçer, Neil LaBute, Some Girls, Ferit can, tuğba yüksekşan, recep karagöz, ceyda çınar, lale başara, bengü aydınalp, Taylan yıldız, Ceren şahin, Bazı aşklar adlı oyun, tiyatro oyunu, yarım kalan aşk, nefret ve tutku,tiyatro salt oyunları, magazin haberleri, izmir magazin, magazinizmir