Balbay’la Geçmişten Geleceğe

4 yıl 9 ay tutuklu kaldıktan sonra özgürlüğüne kavuşan İzmir Milletvekili gazeteci yazar Mustafa Balbay, hapiste yazdığı son kitabını İzmirlilerle buluşturuyor.Konak Belediyesi’nin Balbay’a Özgürlük Girişimi ile birlikte düzenlediği kitap tanıtımı ve söyleşide İzmirlilerle hasret giderecek olan Mustafa Balbay, ‘Geçmişten Geleceğe Türkiye’ adlı, hapiste yazdığı son kitabını da imzalayacak. Balbay, Türkiye'nin tarihine, bugününe, geleceğine ilişkin düşüncelerini paylaştığı kitabını anlatırken bir yandan da yaklaşan seçimlere; umuda ve özgürlüğe dair konuşacak.
Balbay’ın tutuklu kaldığı süre içinde, İzmir Tüyap Kitap Fuarında ve Konak Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde Mustafa Balbay’ın kitaplarını imzalayan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan tüm İzmirlileri etkinliğe davet ederek şunları söyledi:
“Gazeteci dostum ve İzmir milletvekilimiz Mustafa Balbay’ı yine coşku içinde karşılayacağız. O, özgürlüğü için gün sayarken kitaplarını imzalayarak İzmirlilerle buluşturmuştuk. Şimdi Balbay, İzmirlilerle göz göze, yüz yüze konuşacak, kucaklaşacak, kendi kitabını kendisi imzalayacak.”
Mustafa Balbay, 8 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’te Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’nde İzmirlilerle buluşacak.

08 ŞUBAT 2014 CUMARTESİ
Saat: 15.00
Söyleşi ve İmza
“Geçmişten Geleceğe Türkiye”
Mustafa Balbay – CHP İzmir Milletvekili
Düzenleyen: Konak Belediyesi, Balbay’a Özgürlük Girişimi – İzmir
Yer: Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi Nikah Salonu

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mustafa Balbay, Mustafa Balbay İmza Günü, Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi, Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan