'Aşk Taktikleri' Filmi İle Eğlenceye Doyun!

Bu hafta sonu tatile çıkamayanlar ya da biraz gülüp dinlenmek isteyenler için eğlenceli bir film olan "Aşk Taktikleri" tam da size göre... İşte bu haftaki film kuşağımızdan sizlere anlatacağımız "Aşk Taktikleri"nin konusu şöyle;Thomas kız arkadaşını çok sevmektedir, hatta doğum günü için ona kusursuz bir sürpriz parti hazırlamıştır ki Marie onu terkeder, çünkü Marie çocuk sahibi olmak istemektedir ve Thomas buna hazır değildir. Bir gün merdivenlerden yuvarlanan komşusunun bebeği ellerinde kalıveren Thomas komşu hastaneden çıkana kadar, yani 5 gün boyunca bebeğe bakmak zorunda kalır.

Bunu bir fırsata çevirerek, Marie'nin kalbini çalmak için bu bebeği kullanmaya karar verir ve olaylar gelişir... Fransa yapımı romantik komedi türündeki filmin yönetmenliğini Clement Michel üstlenirken, kadroda Raphaël Personnaz, Charlotte Le Bon ve Camelia Jordana gibi genç isimler yer alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2013 vizyondaki filmler, aşk taktikleri filminin konusu, komedi filmler, romantik komedi filmleri, 2013 romantik komedi, vizyonda neler var, sinemadaki filmler