HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 9 Ocak 2020

ANAHTAR EV’E HOŞGELDİNİZ!

Magazinizmir
Locke & Key, 7 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının  ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer. Carlton Cuse (Lost, Bates Model) ve Meredith Averill (Tepedeki Ev) tarafından hayata geçirilen dizi aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor.

Netflix’in heyecanla beklenen dizisi Locke and Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı.

Locke and Key kadrosunda, Darby Stanchfield (Scandal)  Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT ve IT 2) Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) Kinsey Locke,  Bill Heck (The Ballad of Buster Scruggs)  Rendell Locke, Laysla De Oliveira Dodge, Thomas Mitchell Barnet Sam Lesser, Griffin Gluck (American Vandal)  Gabe ve Coby Bird  Rufus Whedon karakterlerine hayat veriyor.

Dizinin yürütücü yapımcıları arasında ise Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antoni ve Ted Adams, Lindsey Springer, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert ve Rick Jacobs, Tim Southam, John Weber ve Frank Siracusa.

 Locke & Key Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/lockeandkeynetflix/

https://twitter.com/lockekeynetflix

https://www.facebook.com/lockeandkeynetflix

https://www.netflix.com/Locke&Key

FACEBOOK İLE BAĞLAN