Ali Baba ve Yedi Cüceler Geliyor

Ali Baba Ve 7 Cüceler'in ilk fotografları kamuoyu ile paylaşıldı.Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filminden ilk set fotografları yayınlandı. Fantastik macera türünde olması beklenen filmin çekimleri Bulgaristan'da devam ediyor.
Filmin başrollerinde, Cem Yılmaz filmlerinin vazgeçilmezi olan Zafer Algöz'ün yanısıra, Karadenizli tiplemelerinden tanıdığımız başarılı oyuncu Çetin Altay'da bulunuyor. Oyunca kadrosunda Irına Ivkina'da yer alıyor.
Basına verilen fotoğraflardan anlaşıldığı üzere Cem Yılmaz filmde yine farklı tiplemelerle karşımıza çıkacak gibi görünüyor.
Bulgaristan'da devam eden çekimlerde Türk ve Bulgarlardan oluşan 140 kişilik bir ekip çalışıyor. Filmlerinde kolaya kaçmayan Cem Yılmaz'ın prodüksiyonu kuvvetli bir filmle seyirci önüne çıkacağı ise bir gerçek.
Filmin senaryosunu da yazan Cem Yılmaz aynı zamanda yönetmen koltuğunda, filmin sinemalara geleceği tarih ise 16 Ekim 2015.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ali Baba ve Yedi Cüceler izmir, izmir Ali Baba ve Yedi Cüceler, Cem Yılmaz izmir, izmir Cem Yılmaz, Bulgaristan film çekimi izmir, kültür sanat izmir, izmir kültür sanat, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı