Yita İnşaat'tan Seyrek'e Değer Katacak Yepyeni Bir Proje ''Kampüs Life''

1997 yılından beri inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Yita İnşaat; altyapıdan peyzaja, sanayi yapılarından lüks konutlara kadar uzanan geniş bir alanda hizmet veriyor.İnsan ve çevre bilinci ilkelerinden ödün vermeden tüm projelerinde güven değerini odak noktası yapan Yita İnşaat, bu bağlamda Seyrekköy'deki yeni projesi Kampüs Life ile yatırım yaptığı bölgelere değer katan çalışmalarına da devam ediyor.
Eğitim ve öğretim kurumlarının konumlandığı bölgelerde yaşam adına oluşan gereksinimler, söz konusu bölgelerin çok hızlı bir şekilde gelişmesini zorunlu kılıyor. 

Kampüs Life projesi de hem bulunduğu bölgenin gelişmesini sağlayacak hem de yatırım maliyetlerinin kısa sürede geri döneceği, yüksek katma değerli bir proje olarak öne çıkıyor. Üniversite yerleşkelerinin bulunduğu lokasyonlarda hızlı gelişim süreçlerinin yaşandığının birçok örneği bulunduğunu belirten Yita İnşaat Genel Müdürü Mustafa Yiğit, ''Kampüs Life, İzmir için önemli bir potansiyel olan bölgelerden Seyrek'te, bütün süreçleri iyi analiz edilmiş ve yatırımcısına çok karlı yatırım fırsatı sunan bir proje'' diye konuştu.


Şu anki yapısı ve donanımları itibariyle Gediz Üniversitesi'nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek'te, Kampüs Life projesi bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, ekonomik, ulaşım, alışveriş vb. gereksinimlere yanıt vermesi açısından da bir ilk ve örnek olacak.
1+1 ve 2+1 olmak üzere iki ayrı tipte daireden oluşan projede, fiyatlar 85 binle 140 bin TL arasında değişiyor.

 

Detaylı Bilgi için :

0.530.775.93.70

http://www.kampuslife.com.tr

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yita inşaat, Kampüs life, kampüs life projesi, magazin izmir, izmir inşaat projeleri, seyrek inşaat, gediz üniversitesi, seyrek inşaat projeleri, mustafa yiğit, yita inşaat nerede, kampüs life nerede, kampüs life izmir, seyrek emlak, artim inşaat, artim inşaat izmir, artim group, uğur bostancıoğlu, artim inşaat projeleri, artim izmir