Yabancı Modeller Gelinlik Giydi

Vizyon Moda, geçtiğimiz günlerde firma müdürü Hasan Gülşen koordinasyonunda 2014 yaz sezonu için başarılı bir katalog çekimi gerçekleştirdi.Dört sene önce iş adamı Sami Başoğlu tarafından kurulan ve kısa sürede gelinlik ve nişanlık denildiğinde akla gelen markalar arasına girmeyi başaran Vizyon Moda, geçtiğimiz günlerde firma müdürü Hasan Gülşen koordinasyonunda 2014 yaz sezonu için başarılı bir katalog çekimi gerçekleştirdi. Vizyon Moda’nın 2014 sezonu gelinlik ve nişanlıklarından oluşan toplam 85 parça tasarımı yabancı modeller Aleksandra Sevic ile Andela Stanojevic giydi. Makyaj ve saçı Akademi caddenin üstlendiği katalogda fotoğraf çekimlerini İzmirli fotoğrafçı Abdurrahman Arıbaş yaptı. Yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya satış yapan Vizyon moda firma sorumlusu Hasan Gülşen; 2014 sezonunda dantel işlemelerinin kullanıldığı gelinliklerin ön planda olduğunu söyledi.
Gülşen; ‘’ Türk toplumu olarak dantel işlemesini çok sevdiğimiz için gelinlik modellerinde karşımıza çıkması bizim için ayrı bir jest. Dantel işlemeli gelinlik modellerinde özellikle sırt dekolteli gelinliklerde açık olan sırt kısmının dantel işlemesi ile gizlenmesi ve askılı modellerde askıların tamamen dantel işlemesinden yapılması genç bayanları cezbetmeye yetiyor artıyor bile’’ dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Vizyon Moda, Sami Başoğlu, Vizyon Moda Fotoğraf Çekimi, Gelinlik Modelleri, 2014 Gelinlik Modelleri, İzmir Gelinlik