HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 7 Şubat 2017

Türkiye'nin En Büyük ve Dünya'nın En Modern Rolex Mağazası İzmir'de!

Magazinizmir
Dünyanın önde gelen saat ve aksesuar markası Rolex, Türkiye’deki en büyük mağazasının mobilya ve dekorasyon islerinde, kuruldugu ilk günden itibaren sektöründeki başarılarıyla hızla ilerleme kaydeden ve dikkatleri üzerine çeken Marone Mobilya'yı tercih etti.

2016 yılının son çeyreginde çalısmalarına baslanan, Rolex ve Marone Mobilya ortaklığıyla yürütülen İsviçre merkezli proje sonuçlandı. Dünyanın en köklü ve seçkin saat markalarından biri olan Rolex, Marone Mobilya’nın essiz dizayn anlayısı ile birlesti.

Studio City, Park Yücesoy, GK Yapı ve Kar Yapı gibi projelerle beklentilerin üzerinde isler çıkaran Marone Mobilya, "Dünyanın En Modern Rolex Magazası" sıfatıyla müsterilerine kapılarını açan magaza ile simdiden İzmir’in marka degerini ve bilinirligini arttırmaya basladı.

Kendine has ve seçkin tarzıyla sürekli kendini gelistiren Marone Mobilya; sahiplenici ve deger katan yapısıyla ilerleyen yıllarda da İzmir için hatırı sayılır projelerine yenilerini ekleyecek gibi duruyor.

Biz de Marone Mobilya’yı tebrik ediyor, yeni projelerini heyecanla bekliyoruz.

Geçmis ve gelecek tüm projeler ile ilgili en güncel bilgileri Marone Mobilya’nın sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN