Triyanda Ailesi Büyüyor

Torbalı Ayrancılar'da yapımı hızla devam eden Egesel İnşaat'ın Triyanda Masal projesine olan ilgi her geçen gün artıyor.Egesel İnşaat'ın Torbalı Ayrancılar'daki prestij projesi Triyanda Masal'da gerçekleştirilen organizasyonlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Ailelere çocuklarıyla birlikte huzurlu bir yaşamın anahtarını sunan Triyanda Masal'da düzenlenen sosyal etkinlikler yoğun katılıma sahne oluyor.

Triyanda Masal'ın tanıtıldığı keyifli buluşmaya İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Akın Kazançoğlu ile İzmirli işadamlarının yanı sıra; projeden ev satın alanlar ve Triyanda Masal projesini incelemeye gelen konuklar katıldı.

30 bin metrekare alan üzerinde yüzde 77'si yeşil alanlardan oluşan ve özel peyzajıyla dikkat çeken Triyanda Masal'da düzenlenen piknikte konuklara çiğköfte ve kadayıf ikram edilirken, projeden ev satın alanlara da tapuları verildi.

Triyanda Masal'a olan talebin her geçen gün arttığını kaydeden Egesel İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Meltem Şahin, Triyanda Masal'ın sadece bir inşaat projesi olarak değil, sosyal yönüyle de ön planda yer aldığını belirterek, geniş yeşil alan ve sosyal olanaklar nedeniyle ailelerin de projeye yoğun ilgi gösterdiğine dikkat çekti.

Projede özellikle yeşil alanlara önem verdiklerini belirten Şahin, “Aralık ayı içinde örnek dairemizi de ziyarete açacağız. Ev sahiplerine çok amaçlı spor sahası, açık hava sineması, market, kafe, bin metrekarelik kapalı fitness salonu, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve açık otopark alanı gibi birçok olanağı bir arada sunuyoruz” diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egesel İnşaat , Triyanda Masal, İzmir Ticaret Odası , Akın Kazançoğlu , Meltem Şahin, Egesel İnşaat Torbalı Ayrancılar