TEV'den Özkardeş'e Teşekkür

Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şube Yürütme Kurulu Başkanı Gülnur Soybayraktar, vakıf tarafından yürütülen çeşitli organizasyonlara başta konaklama olmak üzere maddi ve manevi destekleri bulunan Özkardeş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nail Özkardeş'e teşekkür ziyaretinde bulundu."Hayırseverlerin Desteği İle Ayaktayız"

Özkardeş Şirketler Grubu’nun Mövenpick Otel’deki çalışma ofisinde gerçekleşen ziyarette konuşan TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu Başkanı Gülnur Soybayraktar, yıllardan bu yana maddi manevi destekleri ile öğrencilerin yanında olan Nail Özkardeş ve ailesine müteşekkir olduklarını belirtti. Vakfın tamamıyla hayırseverlerin bağışlarıyla ayakta durabildiğini ve gerçekleşen tüm yardımların seçilmiş başarılı öğrencilere burs olarak döndüğünü anlatan Soybayraktar, kuruldukları günden bugüne kadar yaklaşık 250 bin öğrenciye yükseköğrenim okumasına olanak sağladığını söyledi.

"Gücü Olanlar Arka Çıkmalı"

Özkardeş grubu olarak her zaman eğitimin yanında olduklarını ve desteklerini sürdüreceklerini vurgulayan Nail Özkardeş ise gücü olan herkesin hayır kurumlarını olabildiğince desteklemesi gerektiğini söyledi.

Ziyaret sonunda TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu Başkanı Gülnur Soybayraktar, Özkardeş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nail Özkardeş ile Yönetim Kurulu Başkanvekili Oğuz Özkardeş’e teşekkür plaketi takdim etti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türk Eğitim Vakfı İzmir, İzmir Türk Eğitim Vakfı, Gülnur Soybayraktar, Özkardeş Şirketler Grubu İzmir, İzmir Özkardeş Şirketler Grubu, Nail Özkardeş, Mövenpick Otel İzmir, İzmir Mövenpick Otel, Oğuz Özkardeş, İzmir İş Dünyası, İzmir Cemiyeti