Ramada'dan Kemalpaşa'ya yeni bir soluk Kemalpaşa'ya Ramada Kalitesi

Şubat ayında hizmete giren Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa, bölgeye yeni bir soluk getirdi. Ramada kalitesini bölgeye taşıyan otel, farklı kategorilerde 116 odası ile bölgenin sanayicilerine ve işletme sahiplerine hizmet veriyor.Konaklamanın dışında toplantı, seminer ve davet salonları ile firmalara hizmet sunan Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa, spor, sağlık ve güzellik merkezi ile bu alandaki ihtiyacı da karşılayacak. Dünyanın en büyük otel zinciri Wyndham Oteller Grubuna bağlı olan Ramada Hotel Suites İzmir Kemalpaşa’yı, dev firmaları bünyesinde bulunduran Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde 10 Şubat tarihinde hizmete açtıklarını belirten Genel Müdür Ayça Beslen, Kemalpaşa ,Pınarbaşı, Bornova, Turgutlu ve Salihli çevresindeki firmalara ev sahipliği yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Ege konsepti

Ege konseptinde dizayn edilen 83 standart, 16 Deluxe, 4 Suite ve 13 Dublex Suite olmak üzere toplam 116 odalarının olduğuna dikkat çeken Beslen; “ Tesisimiz içerisinde alkollü ve alkolsüz içeceklerin, kokteyl seçeneklerinin sunulduğu Baresto Bar’ımız, modern ve teknolojik ekipmanlar ile donatılmış, tümü gün ışığı alan ve aynı zamanda ışık geçirmez motorlu perde sistemlerinin bulunduğu toplantı, seminer ve davet salonlarımız mevcut. Aynı zamanda türk hamamı ve kapalı yüzme havuzunu da içinde barındıran, cilt bakımı, Uzakdoğu masajları gibi kişisel bakım hizmetlerinin verildiği 1000 metrekareden fazla alana yayılan, spor sağlık ve güzellik merkezi bu bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Seçkin referans kitap arşivinin bulunduğu geniş ve ferah lobby alanımız ve business center’ımız ise konuklarımızın çok rahat edecekleri diğer mekanlarımız arasında" dedi.

Farklı ve Lezzetli

Zengin açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde Ege, Akdeniz, Dünya ve geleneksel Türk Mutfaklarından seçkin ve butik lezzetler sunan, sigara içilebilir teras alanı da bulunan Cherry Ala Carte Restaurant'ları ile de misafirlerine farklı ve lezzetli tabaklar sunduklarını anlatan Beslen, misafirlerini öğle yemekleri başta olmak üzere, Ramada kalite güvencesi altında, İzmir'deki 5 yıldızlı oteller arasındaki en genç Executive Chef olan Emre Yerlikaya maharetinde,Ege – Akdeniz – Dünya ve Geleneksel Türk Mutfağı’ nı eşsiz lezzetler ile buluşturduklarını belirtti. Beslen, otellerinin sadece konaklama alanında değil, yiyecek, içecek, toplantı ve davet imkanları açısından da Kemalpaşa ‘ya profesyonel ve yeni bir soluk getirdiğini vurguladı.

Profesyonel ve güleryüzlü hizmet

"Günümüzün yoğun iş dünyasında, zamanın önünde yaşayan veya yaşamak isteyen herkese, sunduğumuz havalimanı transferimiz ile ayrıcalıklı bir hizmet teklif ediyoruz" diyen Beslen, "Bölge'deki iş dünyasının ve İzmir’in gerçekten farklı ve bir o kadar iddialı bu tesise ihtiyacı vardı. Tüm misafirlerimizi dinamik, profesyonel ve güler yüzlü personelimizin sunacağı hizmetin tadını çıkarmaya davet ediyoruz.” diye konuştu.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ramada hotel, ramada, ramada hotel suites, ramada kemalpaşa,magazin izmir, izmir magazin haberleri