HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 28 Aralık 2020

Pandemide Oyuncu Koltuğuna Büyük İlgi

Magazinizmir
Pandemi nedeniyle eve kapanan vatandaşlar hem oyun bilgisayarlarına hem de oyuncu koltuklarına yöneldi. Evde bilgisayar başında vakit geçiren vatandaşlar daha rahat ve farklı çizgileri olan oyuncu koltuklarını tercih etmeye başladı.

Müdür koltukları, çalışma koltukları, misafir koltukları, bar tabureleri, ofis tabureleri ve oyuncu koltukları üreten Ofis İzmir genel müdürü Murat Suna, Radyo Pause canlı yayınına katıldı. Programı dinleyen şanslı bir dinleyici de çok şık bir çalışma koltuğu kazandı.

Yaklaşık 40 yılı aşkın süredir Bürocci, Comodo, XFly, Boom ve Zio tescilli markalarıyla koltuk ve sandalye sektöründe üretim yapan Mobilyakeyfi Ltd.Şti. Genel Müdürü Murat Suna, Radyo Pause canlı yayınında koltuk satışları, oyuncu koltukları hakkında çeşitli bilgiler verdi.
Pandemiden hem olumlu hem de olumsuz etkilendiklerini aktaran Suna, 40 yıllık baba mesleklerini kardeşi Ali Sua ile birlikte daha ileriye taşımayı hedeflediklerini söyledi. İzmir Karabağlar’da yer alan üretim tesislerinde birçok koltuk ve sandalye çeşidi üreten firma yurtdışında daha fazla ülkeye açılmayı hedefliyor.

Ürünlerinin sağlamlığı ile ilgili bilgi veren Suna, “Koltuklarımızı düzgün kullanan müşterilerimiz 10 yıl rahatlıkla kullanıyor. Biz koltuklarımıza güveniyoruz çünkü kullanılan her malzemeyi özenle seçiyoruz. Oyuncu koltukları, müdür koltukları, çalışma koltukları, misafir koltukları, bar tabureleri, ofis tabureleri üretiyoruz ama şu an başrol oyuncumuz oyuncu koltukları.”
Son 3 yıldır da ‘Zio’ markasıyla profesyonel oyuncu koltukları üretimi yapan firma profesyonel oyuncu koltuğu üretimi noktasında öncü olduklarını ithal ürünlerin daha kalitelilerini Türkiye'de üreterek paranın ülkemizde kalmasını sağlayarak ülke istihdamına destek olduklarını belirtti. Suna ayrıca; “Sektöre çok ciddi yatırımlar yaptık. Yoğunluktan dolayı aktif edemediğimiz modellerimiz var. Modellerimiz çok daha gelişecek ve teknolojik açıdan farklı bir yapıya bürünecek. Konumuzda ve kalitemizde zaten Zio markamızla Türkiye'nin açık ara en iyisiyiz amacımız dünyanın en iyilerinden olmak ve Türk bayrağımızı dünyanın farklı yerlerinde dalgalandırmak” dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN