Öztürk Otomotiv Karşıyaka Şubesini Açtı

1983 yılından beri Peugeot yedek parça ve yetkili servisi olarak hizmet veren Halil Öztürk Otomotiv Çamdibi'nde yer alan 6.500 metre karelik servis alanine bir yenisini Çiğli’de ekledi.Öztürk Otomotiv Karşıyaka şubesindeki yetkili satış hizmetleri ve yetkili servis hizmetlerini bünyesine ekleyerek gücüne güç kattı.

İrde Otomotiv satış sonrası ile ÜnallarOtomotiv satış ve satış sonrası bölümlerini devralan Öztürk Otomotiv, düzenlenen özel bir davetle Karşıyaka Çiğlide yer alan şubenin açılışını gerçekleştirdi. Peugeot’un 2014 modellerinin de görücüye çıktığı açılış organizasyonuna katılan davetliler diledikleri model araçla test sürüşü yapma imkanı buldu. Kurdela kesimi sırasında konuşan Murat Öztürk hedeflerinin her geçen gün büyüyerek yol katettiğini söylerken, müşterilerinin duyduğu güvene layık olmaya çalıştıklarını belirtti.

Murat Öztürk; ‘’Karşıyaka şubemizin açılışı vesilesiyle ve ‘’yeni 308 yılın otomobili yılın sürücüsünü arıyor’’ etkinliği ile sizleri farklı bir organizasyona katılmaya davet ediyorum.Avrupa’da yılın otomobili seçilen,yepyeni 3 silindirli turbo puretech benzinli motoruile segmentinde yakıt tüketimi ve performans konularında çığır açan Peugeot 308’I yakından tanımak ve birbirinden değerli hediyeleri kazanmak için sizleri test sürüşüne davet ediyorum.20 aralık tarihine kadar sürecek olan etkinliğin büyük ödülü ise 1 adet Peugeot 308 olacak’’ dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Halil Öztürk Otomotiv , Öztürk Otomotiv, Murat Öztürk, iş Dünyası, Peugeot 308, İzmir Açılışlar, Öztürk Otomotiv Karşıyaka Şube