MM&G'S Burger Lezzeti Doruklarda Yaşatıyor

MM&G'S Burger'ın yaş maya ile hazırladığı ve kendi fırınlarında özenle pişirdiği ekmekleriyle damak zevkine hitap ediyor...Mucizevi köfteleri, üzerine serpiştirilen pepper jack peyniri, elma ağacı ile tütsülenmiş dana bacon, taptaze yeşillikleri ve MM&G'S Burger için özel üretilmiş Orfa'nın eşsiz sosları ve ürünleri, müşterilerine benzersiz tatlar sunuyor.

Uzun yıllara dayanan deneyimi, sahip olduğu üstün teknoloji yöntemleri, teknik bilgi birikimi, yaratıcılık ve ilham verici yenilikleriyle et sektöründe önemli bir yere sahip olan GMT Food, tamamı kendi üretimi olan gurme tadı MM&G'S Burger ile harika bir lezzet serüveni yaşatıyor.

Kırmızı ve beyaz et sektörü üreticilerine her parti üretimde aynı tat, koku, görünüm ve lezzete sahip ürünler sunan GMT Gıda, sektördeki 15 yıllık tecrübesini ve birikimini aktardağı MM&G'S Burger markasına ortak edeceği franchise adaylarını bekliyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Sektördeki serüvenini; kalite, yenilik ve teknik destek öğelerini prensip edinerek sürdüren MM&G'S Burger, hakim olduğu üstün teknoloji, kalite, yaratıcılık ve ilham verici yeniliklerle geniş yelpazede gıda sektörüne hizmet veriyor.

Partnerlerine daha fazla yardımcı olabilmek, yeni fikirler üretebilmek ve yeni ürünler geliştirebilmekteki gücünü profesyonellerden oluşan çalışanlarının tutkusundan aldıklarını belirten GMT Gıda Genel Müdürü Murat Gayberi, ''Tutkumuz başarımızın anahtarıdır. En büyük motivasyon kaynağımız olan yenilik anlayışımızı, müşteri odaklı esnek hizmet çerçevesinde artı değere dönüştürmeyi görev edindik'' diye konuştu.

MM&G'S Burger, özellikle burgerlerden oluşan menüsünün yarattığı farkla dikkat çekiyor. Classic Gurme Burger, Classic Double Burger, Porto Bello Burger, Steak Burger, Sucuk Burger ve Chicken Burger'den oluşan gurme ürünlerinin yanında sunduğu diğer tatlarla, farklı ve özgün bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Orfa Food ise, kırmızı ve beyaz et sektörü için fonksiyonel yardımcı maddeler, baharat extractları, baharat karışımları ve soslardan oluşan G-ourmet Line ürünleriyle müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.

GMT Gıda markaları olan Orfa ve MM&G'S Burger'ın, gıda sektörüne sundukları yeni tatlar ve fikirler, lezzet ustalarına ciddi katma değerler sağlıyor.

 

Bu Muhteşem Lezzet Ortaklarını Arıyor

Franchising için; finansal yeterlilik, olumlu yaklaşım, disiplinli çalışma sistemi, muhasebe, pazarlama ve gurme bir lezzet bilgisi gibi koşullara ihtiyaç olduğuna inanan GMT Food bu yüzden MM&G'S Burger markası için franchising vereceği kişileri seçerken de büyük bir titizlik gösteriyor.

MM&G'S Burger tüm franchise adaylarına ortağı gözüyle bakıyor. İlk görüşmede adayların kriterlerinin geçerliliği denetleniyor ve kriterlere uygun olanlara yazılı ve sözlü olarak görüşme davetiyesi gönderiyor.

Franchise adayına üç adet analiz formatını (Lokasyon analizi, karlılık analizi ve geri dönüşüm analizi) iki hafta içerisinde hazırlanmak üzere teslim eden MM&G'S Burger, iki haftalık analiz sonrasında adayın hazırladığı sunumu gözden geçiriyor.

2014 yılı içerisinde franchising vereceği kişilerden herhangi bir bedel almayacak olan GMT Food, ürettiği ürünlerin ham maddesinin satışı ve bayi sahibinin elde ettiği kazançtan belirli miktarda kar alma üzerine bir gelir modeli oluşturuyor.

Ayrıca bayilik verdiği kişilere, ürünlerin tanıtımında reklam ve promosyon desteğinin yanında, çalışanların eğitimi konusunda da yardımcı oluyor.

MM&G'S Burger için franchising almak isteyen adaylar; profesyonel bakış açısı, sabır, liderlik, planlama, araştırma, öngörü, yer seçimi ve restoran işletmesi gibi konularda da ön değerlendirmeye tabi tutuluyor. Alışveriş merkezleri, insan trafiğinin yoğun olduğu ve gurme burgere uygun olan bölgeleri lokasyon olarak seçen adaylar başvuru sürecinde öne çıkıyor.

GMT Food aynı zamanda franchising başvurusunda bulunan adaylara, kendi bünyesinde bulunan restoranında ürünleri tanıma fırsatı veriyor ve Sultanbeyli'de bulunan MM&G'S Burger pilot mutfağında eğitim veriyor.

Gurme lezzetlerden oluşan MM&G'S Burger ürünleri ile lezzete doğru uzun bir yolculuk artık sizleri bekliyor...

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER