Mert Optik Dünya Devinin Uzmanı Oldu!

Fransız gözlük devi Essilor Opak’ın, eğitim programlarını başarıyla tamamlayan Mert Optik, firmanın “Varilux Specialist” ünvanını elde ettiMert Optik’in 32 şube personeli, Essilor Opak Pazarlama Müdürü Gülder Bilda’nın sunumuyla Ege Palas Hotel’de düzenlenen ve iki gün süren seminer programı dahilinde firmanın ürünleri hakkında yoğunlaştırılmış eğitim aldı. Uzmanlık eğitimleri ve uygulama testlerini başarıyla tamamlayan personeli ile Essilor nezninde “Varilux Specialist” unvanını elde eden Mert Optik, sektörde bir ilke daha öncülük etmenin mutluluğunu yaşadı.

Mert Optik, aldığı unvan sayesinde, Essilor'un mucidi olduğu ‘progresive’ adı verilen hem uzağı hem de yakını gösteren Varilux S serisi gözlük camlarının ve diğer Essilor ürünlerinin satışlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan ayrıcalıklara sahip oldu. Göz hekimlerinin de beğeniyle karşıladığı Varilux Specialist programı, hem gözlük kullanıcısını, hem optisyeni bilinçlendirme hedefi taşıyan, bir uygulama olarak Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da da uygulanmakta.

Seminerde ayrıca, sağladığı “kullanım kolaylığı” ile optik sektöründe çığır açan “buğulanmayan cam” Optifog, antirefle kaplama camda dünyanın en ileri teknolojisinin uygulandığı Crizal ve eğitimlerine yer verildi.

Essilor Opak Pazarlama Müdürü Gülder Bilda, Essilor’un, optik sektöründe öncülük ettiği farkındalık ve bilinç artırmaya yönelik çalışmalarını, kurumsal duruşuyla farklı bir konumda bulunan Mert Optik ile İzmir’de de hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belitti. Bilda, “Yenilikleri ve gelişimleri yakından takip eden Mert Optik, eğitime, bilinçlenmeye verdiği önemi ve bu sayede müşterilerine en iyiyi sunma gayretini toplantılara sağladığı yüksek katılımla bir kez daha kanıtlamış oldu” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert optik, mert optik haberleri, mert optik hakkında, dünya devi optik firmaları, Gülder Bilda, Essilor Opak, Varilux Specialist, fransada düzenlenen optik yarışmalar, essilor opak yarışması