Mavişehir'de Prestijli Bir Proje 'No3 Mavişehir' İle Güven Dolu Bir Yaşam!

No3 Mavişehir İzmir’in en prestijli muhitlerinden Mavişehir’in merkezinde konumlanmaktadır. No3 Mavişehir siz ve sevdiklerinizi elegan bir muhitin ve güvenli bir yaşamın ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyor.Proje İzmir’in en gözde alışveriş merkezlerine ve en prestijli spor merkezlerine //Ege Park Mavişehir, Carrefour – Sports İnternational, Kent Fitness// yürüme mesafesinde bulunmaktadır. No3 Mavişehir No3 projesi Tüm toplu taşıma araçlarına yakın konumu merkezi konumu ile ulaşım problemi bulunmayan bir konumda yeralmaktadır. Aracınız ile Çevre Yoluna 3dk Karşıyaka İskeleye 5dk mesafede olan No3 Mavişehir tüm özellikleri ile sizlere prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Siz ve sevdiklerinize ömür boyu güvenli bir yaşam sunmak için, en son inşaat teknolojilerine projelerimizde hayat veriyoruz.

Projemizde
- 255 adet 60cm çapında JET GROUT sistemi,
- 110cm plak radye temel
- C35 beton sınıfı
- Grace ürünleri ile temel bohçalama ve perde izolasyon
Sistemleri kullanılmıştır.
Geleceğin yapılarını inşaa ederken günümüzün ötesinde yapı teknolojileri kullanıyor en son deprem yönetmelikleri esas alınarak yapılarımızı inşaa ediyoruz.

GENEL ALANLAR
OTOPARK
1100 m2 kapalı ve 1500 m2 açık otoparkı ile araç parkı sorununuz olamayacak.

FITNESS
Profesyonel fitness ekipmanları ile her tür detayın düşünüldüğü ve 8. kattan manzara eşliğinde sporunuzu yapabileceğiniz mükemmel bir atmosfer ve No3 Ayrıcalıkları ile Sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyor.

SPA
No3 Mavişehir Projesinde konforunuz için herşey düşünüldü. Eşsiz Bir SPA Deneyimi Sizleri Bekliyor.

HAVUZ
No3 Mavişehir Projesinde yüzme havuzu başında sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz eğlenceli anlar yaşanmayı bakliyor. Yaz mevsiminin en güzel yaşandığı Ege’nin incisi İzmir de yüzme havuzlu mükemmel bir projede sizlerde yerinizi alın. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER konut projeleri, yeni konut projeleri, emlak konut, emlak projeleri, inşaat firmaları, izmir konut projeleri, toki satılık daire, mavişehir emlak projeleri, mavişehir residance, no3 mavişehir