Kıvanç Tatlıtuğ ve Su Kayağı Hevesi!

Televizyon ve sinema dünyasının en gözde erkek oyuncusu olmayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ, Ay Yapım'ın sahibi yakın dostu Kerem Çatay ile birlikte Çeşme'de tatil yapmaya devam ediyor.Aralarının oldukça iyi olduğu bilinen ikili, geçtiğimiz gün ünlülerin uğrak adreslerinden biri olan beachte görüntülendi. Denizin ve güneşin tadını çıkaran Kıvanç Tatlıtuğ, bir ara su kayağı dersi almak isteyince herkesin dikkatini üzerine çekti, ancak öğrenmek isterken bir hayli zorlanan ünlü oyuncunun karizması adeta sulara karıştı.

Bulunduğu beachin işletmecisi Arda Çayırlı ile su kayağı konusunda konuşan Kıvanç Tatlıtuğ, ondan bu sporu öğrenmeye kalkıştı. İlk önce tekneye binerek onun nasıl yaptığını dikkatle izleyen ünlü oyuncu, daha sonra kendisi de denemek istedi.

Kayağın üstüne çıkan ünlü oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekmişti ki, teknenin hareket etmesiyle birlikte suya düştü. Ancak bir daha deneyen Kıvanç Tatlıtuğ, bir türlü dengesini koruyamadı. Sürekli düşen ve geri kalkan ünlü oyuncu azmiyle herkesi şaşırtırken, her ne kadar karizması çizilmiş olsa da, gün sonunda su kayağı yapmasını öğrendi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ su kayağı yapamazsa, kıvanç tatlıtuğ çeşmede, kıvanç tatlıtuğ nerede tatil yapıyor, çeşme magazin, çeşme haberler, çeşmede neler oluyor, çeşme ünlüleri, kerem çatay, kerem çatay ay yapım, ay yapım sahibi kimdir