KESİAD Yeni Projelerle Büyüyecek

Türkiye'nin önde gelen markalarının üretim yaptığı, 30 bine yakın kişinin istihdam edildiği Kemalpaşa'da 12 yıldır faaliyet gösteren Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği, (KESİAD) Yeni projelerle büyümesini sürdürecek.Derneğin 17 Şubat tarihinde yapılacak olan 7. Olağan Genel Kurul toplantısında Başkan Vekili olan Aytekin Öztaş, tek liste ile gidilen seçimlerde başkanlık koltuğuna oturacak.
Bugüne kadar Kemalpaşa Sağlıklı Sanayi Projesi, Mesleki Eğitim projesi ile bölgeye ve sanayi kuruluşlarına önemli hizmetlerde bulunan KESİAD, yeni dönemdeki projelerle üye sayısını artırarak, etkinlik sahasını genişletirken, sanayicilerin her alandaki maliyetlerini azaltmak içinde yeni projelerini hayata geçirecek.

Herkesi kucaklayacak

KESİAD'ın 2002 yılında Kemalpaşa bölgesindeki sanayicilerin sorunlarını çözmek, bölgenin tanıtımını sağlamak, sanayiciler arasında birlik ve beraberliği geliştirmek için kurulan sivil toplum örgütü olduğunu dile getiren KESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve 7. Dönem Başkan adayı Aytekin Öztaş, mevcut başkan Cengiz Beşok'tan alacağı hizmet bayrağını daha da yukarılara taşımak için çalışacağını söyledi. Yapılacak 7. genel kurul için bölgede her sektörü kucaklayan bir yönetim kurulu listesi oluşturduklarını ve amaçlarının bölgeye yeni projelerle daha çok hizmet getirmek olduğunu vurgulayan Öztaş, bölgedeki bütün sanayicilerin desteği ile bunları başaracaklarına inandıklarını söyledi.

Maliyetleri düşürecekler

Bugüne kadar hayata geçirdikleri projelerle sadece sanayicilere hizmet etmediklerini, bölge halkına da sosyol sorumluluk projeleri ile katkı sağladıklarının altını çizen Öztaş, “Yönetim Kurulumuzu bölgenin önde gelen firmalarının temsilcilerinden belirledik. Yeni dönemde Belkahve'den Turgutlu'ya kadar olan bölgede bütün sanayicilere hizmet vereceğiz. Yeni dönemde birçok yeni projemiz olacak. Önceliğimiz üye sayısını artırarak, bölgenin tamamına hitap etmek olacak. Yeni dönemde özellikle GENÇ KESİAD örgütlenmemizi daha da geliştireceğiz. Yönetimde olan 2. kuşak ile halen okuyan ve gelecek yıllarda şirket yönetimlerine katılacak gençlerimizin yetişmesine daha çok önem vereceğiz. Bölgemizde KESİAD hizmet binasını yapmak istiyoruz. Ayrıca sanayicilerimizin ürünlerini sergileyeceği sergi alanı projemizi hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Mevcut projelerimiz devam ederken, sanayicilerimiz finansman ve hammadde maliyetlerinin düşürülmesi içinde girişimlerde bulunacağız” dedi

KESİAD Aday Yönetim Kurulu Listesi
Aytekin Öztaş
Özgür Usluer
Mutlu Can Günel
Haluk Meriç
Hasan Büyükkutlu
M. Bilal Saygılı
Zeki Yöndem
Ahmet Yaşar
Pınar Temel
Mehmet Ali Demirtaş
Volkan Agah Özhelvacı
Necdet Elmasoğlu
Şevket Karahan
Nurettin Avcı
Ufuk Cücü
Mustafa Mutlubaş 
Nazım Karaçalı
Barış Akatlar
Mustafa Özduran
Mesut Kanat
Murat Çalık
İbrahim Sezek
Gürhan Bildiler
İhsan Yağınlı
Hüseyin Beydemir
Davut Yanık


KESİAD'IN BAZI PROJELERİ

KESİAD Dernek Binası Yapımı

Bölge sanayicilerinin ürünlerinin sergileneceği Fuar Merkezi

Ulusal ve uluslar arası fuarlara katılım organizasyonu

Kemalpaşa'ya Meslek Lisesi Ya da Meslek Yüksekokulu kazandırmak

Bankalarla finansman maliyetini düşürücü anlaşmaların imzalanması

Ortak satın alma anlaşmaları ile üretim maliyetlerini düşürme

Üniversitelerle AB projeleri yapımı
GENÇ KESİAD çalışmalarına destek vererek büyütme

KESİAD'ı yeni üyelerle güçlendirme, bütün bölgeye yayılması 

KESİAD Orman Alanı oluşturmak

 

 


  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KESİAD Yönetim Kurulu Başkan Adayı Aytekin Öztaş, kesiad, kesiad nedir, kemalpaşa sanayici ve işadamları derneği