İZTO Üyelerinden Anlamlı Ziyaret

İZTO İş Kadınları Konseyi Başkanı Ve Üyeleri Niyazoğlu Turizmi ziyaret etti.Asuman Nardalı Başkanlığındaki İZTO İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi üyesi bir grup, İZTO Konsey Üyesi ve Başkan yardımcısı Figen Beloğlu’na destek ziyaretinde bulundu.

30 yılı aşkın bir süredir Turizm sektöründe faaliyet göstererek sektörde duayenler arasında anılan başarılı iş kadını Figen Beloğlu, yine Turizm denince markalaşmış isimlerden Niyazoğlu Turizm şirketi ile kısa bir süre önce yollarını birleştirdi.Niyazoğlu Turizm ailesine Turizm Direktörü olarak katılan Figen Beloğlu, kendisine destek için gelen İZTO heyetine, Niyazoğlu Turizmin çatısı altında ekip arkadaşlarıyla birlikte farklı konseptlerde,dünyanın her yerine, yeni tatil seçenekleri sunacaklarını belirtti. Destek ziyareti için İZTO üyelerine teşekkürlerini sunan Figen Beloğlu, İş Kadınlarından Yurt içi ve yurt dışı seyehatlerinin programlanması ve ulaşım bileti temini ile tatil seçeneklerini Nİyazoğlu Turizmden İZTO üyelerine özel imkanlarla değerlendirmelerini istedi.

Kendisinin Niyazoğlu Turizm ailesine katılmasıyla birlikte gemi ve tüm nehir turlarınında (Tuna, Volga, Ren, Dinyeper) acente bünyesine alındığını belirten Beloğlu, turlar hakkında detaylı bilgi verdi. MSC, Costa, Royal Caribbean, Celestyal Cruises gibi dünya markalarıyla, tüm dünya sularında seyahat ve tatil imkanı sunuyor.

İZTO İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi Üyelerine ev sahipliği yapan Sema NİYAZOĞLU SULLIVAN ise, İzmir’de 1976 yılında kurulan NİYAZOĞLU Turizm Seyahat Acentesi'nin kuruluşundan bu yana turizm alanında faaliyet gösterdiğini,Turizm Bakanlığına bağlı ‘’A’’ grubu seyahat acentesi olan Niyazoğlu’nun, IATA ve TÜRSAB üyesi olduğunu söyledi.Türk Hava Yolları’nın yanı sıra, Anadolu Jet, Atlas Jet, Onur Air, Pegasus ve Sun Express hava yollarının yetkili acentesi olan Niyazoğlu’nun; 37 yılı aşkın bir süredir turizm ve seyahat ile ilgili her türlü konuda hizmet verdiğini belirten Sema NİYAZOĞLU SULLIVAN ‘’Öncelikle İzmir’de ve Ege Bölgesindeki seyahat eden insanlara düzgün, pürüzsüz bir hizmet verebilmek ve bölgede lider ve örnek alınan seyahat acentesi olmak hedefindeyiz. Turizm'e dair her türlü ürün ve yeniliği yakından takip ederek sadece bizimle çalışan müşterilerimizi değil, potansiyel müşterilerimizi de zamanında ve doğru şekilde bilgilendirerek onların istek ve talepleri doğrultusunda kendilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışıyoruz.’’dedi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İZTO, Niyazoğlu Turizm, Asuman Nardalı, İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi, Figen Beloğlu,Sema Niyazoğlu Sullivan, NİYAZOĞLU Turizm Seyahat Acentesi, İzmir İş Dünyası