İZSİAD'tan 2014 Hoşgeldin Partisi

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) geleneksel Yılbaşı Balosu, dernek üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirildi.İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) geleneksel Yılbaşı Balosu, dernek üyelerinin geleneksel Yılbaşı Balosu, dernek üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirildi.

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği'nin "2014'e Hoşgeldin" gecesi coşkuyla kutlandı. Her yıl olduğu gibi yeni yıl kutlamasını erken yapan İZSİAD üyeleri, eşleri ile birlikte Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'de gönüllerince eğlendi.
 
İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen yılbaşı balosuna, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel ve İZSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Yılbaşı balosuna gelen tüm davetlilere teşekkür eden İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, "İZSİAD olarak çok heyecanlı ve dinamik bir yıl geçirdiğimiz, düşünüyoruz. Birçok faaliyet gösterdik. Üyelerimize geziler düzenledik. Böylece hem birlik beraberliğimizi pekiştirdik hem de iş geliştirme ile ilgili çalışmalar yaptık. Dernek olarak yeni yılda da aynı tempoyla devam edeceğiz. Herkesin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmesini temenni ediyoruz" dedi

Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İZSİAD, Yılbaşı Balosu, Kaya İzmir Thermal & Convention, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Hasan Küçükkurt