HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 2 Aralık 2016

İzmir'in Yeni Çekim Merkezi 'Kuzeyşehir'

Magazinizmir
İzmir'de pek çok inşaat projesine imza atan Yücesoy Mühendislik, 150 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesi Kuzeyşehir’i hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Menemen, Atatürk Mahallesinde 29.000 metrekarelik inşaat alanı üzerinde gerçekleştirilecek olan konut ve yaşam projesi 2018 yılının sonunda tamamlanacak.
Yapı sektöründe 27 yıllık geçmişiyle İzmir’de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Yücesoy Mühendislik şimdide 150 milyon TL yatırım değeri taşıyan Kuzeyşehir’i hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Konut ve yaşam projesi kapsamında İzmir, Menemen Atatürk Mahalesi'nde yükselmeye başlayacak olan Kuzeyşehir, konut sahiplerine geleceğe açılan modern bir yaşam vaat ediyor.

Kuzeyşehir Benzersiz Bir Yaşam Deneyimi Sunacak

İzmir'in konut ihtiyacına modern yaşam tarzlarını kapsayacak şekilde cevap veren Kuzeyşehir projesinde; 386 daire, 10 villa, açık-kapalı 6 adet yüzme havuzu, spor salonu, spa merkezi, kapalı basketbol sahası, tenis kortu, mini golf alanı, squash salonu, restoran ve açık-kapalı otopark yer alacak. Projedeki daireler farklı oda seçenekleriyle birlikte 110 ile 306 metrekarelik brüt kullanım alanına sahip olacak.

Menemen Kuzey Ege’nin Başkenti Olacak

Proje hakkında bilgi veren Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yücesoy "Bizim için İzmir'in kuzeyi çok önemli çünkü İzmir'de büyüme yönü 'kuzey aksı'. Menemen de gelişen Kuzey Ege'nin başkenti olmaya aday konumda. Bölgede olağanüstü bir değişim ve bu değişime uzun yıllar sürecek bir değer artışı da söz konusu. Biz de Kuzeyşehir projemiz ile bu büyüme ve gelişmeye öncülük etmeyi planlıyoruz. 26 ay sürecek ve Aralık 2018'de tamamlanması hedeflenen Kuzeyşehir projesi ulaşılabilir fiyatları ile lüks bir yaşam sunarak İzmir'lilere umut oluyor." diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN