İzmir'de Doğru Yatırımın Adresi Kampüslife Evleri

Daha önce yapmış olduğu Selenova Evleri, Sera Turunç Evler, Çamlıvadi Evleri, Güzelçamlı Sitesi ve Manzara Apartmanı ile yatırımcılarından tam puan alan Yita İnşaat Kampüslife Evlerinde yapmış olduğu Artim İnşaat birlikteliği ile Seyrek'te bir büyük projeye daha imza attı.İzmir'in yeni cazibe merkezi Seyrek'te, bütün süreçleri iyi analiz edilmiş Kampüs Life Evleri, yatırımcısına çok kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Şu anki yapısı ve donanımları itibariyle Gediz Üniversitesi'nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek'te, bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, ulaşım ve alışveriş gibi gereksinimlere yanıt vermesi açısından da ilk ve örnek bir proje.

Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu Kampüs Life Evleri'nde; yürüyüş yolları, açık dinlenme alanları, açık spor alanları, aletli spor salonu, masa tenisi ve satranç bölümü, bilardo ve ev sinema sistemi, sosyal ve kültürel aktivite birimleri, cafe ve market gibi hizmet alanları sıralanıyor.

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. 90 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin, Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor. 

Detaylar için : http://www.kampuslife.com.tr 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kampüslife evleri, yita inşaat, mustafa yiğit, seyrek projeleri, gediz üniversitesi, izmir proje, proje izmir, izmirde emlak, yatırım fırsatı