İzmir Fırsat 35’i Çok Sevdi

Fırsat 35, 31 Ocak 2011′de yayına başlayan ve isminden de anlaşıldığı gibi sadece İzmir’e yönelik bir yerel bir fırsat sitesi. Sadece İzmir için yayın yapan tek grup satın alma sitesi ve İzmir’de pay sahibi.Gizko Bilişim Reklam Pazarlama A.Ş.’ye ait Fırsat 35 markası Kemal Astarcıoğlu, Alp Çandarlı ve Orkun Ürkmez ile beraber 3 ortaktan oluşuyor.
Ocak 2011′den bu yana tam 5000′e yakın kampanya yapan ve 2500′den fazla firma ile işbirliğine giden Fırsat 35, pek çok farklı firma ile birilikte çalıştıklarını, İzmir’i ve İzmirliyi iyi tanımalarının en büyük avantajlarından olduğunu vurguluyor. Gerek işyeri sahipleri, gerek üyelerin problemleri ile kimi zaman ortaklar bile ilgileniyor. Bu da İzmirli samimiyetinin bir göstergesi ve bu yerel ruhu yaşatmakla da yerlerini koruyup sağlamlaştıracağına inanıyor ekip.

Fırsat 35’in ileriye dönük programlarında VIP müşteri programı planları var, sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştiriliyor. Daha önce Ege Orman Vakfı ile birlikte bir proje yapmışlar, şu an Fırsat35′in bir korusu var, bunu ilk fırsatını alan üyeleri için bir fidan dikerek oluşturmuşlar.

Fırsat35′in en çok fırsat sattığı bölgeler Göztepe, Alsancak ve Karşıyaka. Ortalama sepet tutarları ise 30-35 TL civarında. Ödeme için şu anda sadece kredi kartı kabul ediyorlar, havale ise geçmiyor. Fakat bunu sadece bir defaya mahsus olmak üzere lokma döktürme fırsatından yararlanmak isteyen bir üye için göz ardı etmişler. PayPal ile görüşmelerini bitiren Fırsat35 2014 yılı itibarı ile bu sisteme de entegre olmuş, yani alternatif ödeme kanallarını da yakında Fırsat35′te görebiliriz.

Bir yandan şehrinizi keşfederken bir yandan büyük indirimlerden faydalanmanın en kolay yolu Fırsat35'ten geçiyor. Her gün birçok yenilikle karşılaşacağınız bu site ile aklınıza gelmeyecek fırsatlara en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Her sabah uyandığınızda şehrinizdeki fırsatları mail adresinizde göreceksiniz. Bu %50 ve üzerinde indirimler sağlayan kampanyalardan biri mutlaka sizin de aklınızı çelecek. Yapmanız gereken sadece ‘satın al’ butonuna basmak.

Karşılaşacağınız Tek Sürpriz Kampanyalar

O gün sitede yer alan kampanyalarla ilgili her türlü bilgiye attığımız mailden ve www.firsat35.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fırsat35, size sonradan hiç bir sürprizle karşılaşmayacağınızın ve saat gibi işleyen bir sistemle sürecin gerçekleştiğinin garantisini veriyor.

Aklınıza takılan her türlü soruyu info@firsat35.com adresine mail atabilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fırsat 35, Gizko Bilişim Reklam Pazarlama A.Ş, Kemal Astarcıoğlu, Alp Çandarlı, Orkun Ürkmez, izmir fırsatları, fırsat 35, grupanya izmir, restoran fırsatları, grup satın alma siteleri