Inelex 2014 İzmir’de Başlıyor

INELEX 2014 "9. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı ", İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 23-25 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşecek.İki yılda bir düzenlenen sektörün Ege Zirvesi, bu senede Türkiye ve dünyanın dört bir yanından profesyonellere önemli fırsatlar sunacak. Asansör ihtiyacında ciddi bir artış yaşandığına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen sektör paydaşlarının doğru yatırım yapabilmeleri açısından mutlaka INELEX 2014 fuarındaki son trendleri yakından incelemeleri gerektiğini vurguladı.


Türkiye ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın kullandığı ulaşım aracı asansörlere dair en yeni ürün, teknoloji ve uygulamaların sergilendiği INELEX 2014 "9. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı", 23 Mayıs’da kapılarını açacak. Sektörün seçkin katılımcılarına, yüksek bilgi birikimiyle ortaya koydukları ürün ve hizmetlerini tanıtma, piyasa analizi yapma fırsatı sunacak olan fuar, ziyaretçilerine ise sektörün gelişen teknolojilerini yakından takip edebilmenin yanı sıra yeni işbirliği ve yatırım olanaklarını değerlendirebilecekler. Bu yıl 136 katılımcı standında Tahrik Sistemleri, Dişlili Makinalar, Dişlisiz Makinalar, Asansör Motorları, Hidrolik Güç Üniteleri ve Pistonlar,Hidrolik Asansör Bileşenleri,Hız Regülatörleri ,Saptırma Makaraları, Tamponlar, Kumanda ve Sinyalizasyon Sistemleri, Güç Tabloları ve Ana Şalter, Asansör Kumanda Tabloları, İnverter ve Enkoderler, Röle, Kontaktör ve Aksesuarları, Kuyu Bilgi Sistemleri, Kuyu Aydınlatması, Güç Kesintisinde Kata Getirme Sistemi, Kabin Kasetleri ve Kat Kasetleri, Kablolar ve Bükülgen Kablolar, Boy Fotoseller ve Işın Perdeleri, Aşırı Yük Ölçme Sistemleri, Revizyon Kutuları, Alarm ve İletişim Sistemleri, Yolcu ve Yük Kabinleri, Hastane Asansör Kabinleri, Yüksek Hız Asansör Kabinleri, Panoramik Kabinler, Araç Asansör Kabinleri, Kapılar, Kat Kapı Mekanizmaları, Kat Kapı Panel ve Kasaları, Kat Kapı Kilitleri, Kat Kapı Amortisörleri ve Lirpompları, Kabin Kapı Mekanizmaları, Kabin Kapı Panelleri, Ray ve Aksesuarları, Kabin ve Karşı Ağırlık Karkasları, Güvenlik Tertibatları, Patenler, Ses İzolasyon ve, Titreşim Kesici Lastikler, Karşı Ağırlık Karkasları ve Blokları, Askı Halatları ve Dengeleme Aksesuarları, Halatlar ve Aksesuarları ve Dekorasyon Malzemelerini sergileyecek.


Kentsel dönüşüm projelerinin de kazandırdığı ivme ile inşaat sektöründe asansör ihtiyacında ciddi bir artış yaşanacağına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, “İnşaat sektöründeki projeler, modernizasyon ve çevre ülkelerdeki gelişmeler pazarın büyümeye devam edeceğini gösteriyor. Sektör INELEX 2014 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nda geldikleri son noktayı ortaya koyacaklar. Katılımcılarımız gelişime ayak uydurma ve yön verme kabiliyetlerini, pazara hakim olma güçlerini bir kez daha kanıtlayacaklar. Asansör Aksamı Üretici ve Tedarikçilerini, Asansör Taahhüt Firmalarını müteahhitleri, mimarları, mühendisleri, emlak yatırımcılarını, kamu yöneticilerini, yerel yöneticileri, bina yöneticileri ve akademisyenleri sektörün Ege Zirvesi niteliğindeki fuarımızda buluşturacağız. Katılımcılarımız 3 önemli iş gününde önemli fırsatları yakalayacaklar. Ziyaretçilerimiz önemli kararlarını bu organizasyonda verecekler”dedi.


Efor Fuarcılığın EAYSAD (Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği), EBSO (Ege Bölgesi Sanayi Odası), İZTO ( İzmir Ticaret Odası) ve KOSGEB ( Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) destekleriyle gerçekleştireceği sektörün Ege zirvesi niteliğindeki organizasyonda sektördeki yenilikler, Pazar analizleri ve uygulamalar hakkında 3 gün süreyle panel ve konferanslar düzenlenecek. 23-25 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşecek INELEX 2014 9. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı kapsamında 1A-1B ve 2 nolu salonlar kullanılacak. 3 gün süre ile devam edecek organizasyon 10:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Inelex 2014, iş dünyası, efor fuarcılığı, EAYSAD, İZTO, Kentsel dönüşüm projeleri, magazin izmir