HSBC Gönüllüleri Kıyı Temizliği için Kolları Sıvadı

HSBC Türkiye tarafından, HSBC çalışanlarının iş dışı sosyal birlikteliklerini sağlamak, kurum kültürünü yaşatmak ve sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla oluşturulan HSBC Gönüllüleri; ülke genelinde sahil kıyılarını temizlemek üzere harekete geçti.2007 yılından bu yana çevre ve eğitim konularında yüzlerce sosyal sorumluluk projesi yürüten HSBC Gönüllüleri her yıl düzenli olarak yaptığı kıyı temizliğini bu yıl daha da fazla kıyıda yapacak.

Kıyı temizliği esnasında bulundukları ildeki şube çalışanlarının ve belediyelerin desteğini alan HSBC Gönüllüleri, 10 Mayıs’ta Mudanya-Trilye, Alaçatı ve Büyükçekmece kıyılarını temizlemek üzere buluştular. 18 Mayıs’ta Gölbaşı Ankara’da, 25 Mayıs’ta Trabzon’da, 1 Haziran’da Fethiye Çalış Plajı’nda kıyı temizliği yapacak gönüllüler, bölge halkını çevre konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyor.


Her yaştan çevreciyi buluşturacak olan organizasyon kapsamında, gönüllüler ellerinde poşetlerle kıyı şeridinde çevre temizliğine destek verecek. Her bölge için yaklaşık 100 kişinin katılımı ile yapılması planlanan organizasyon ile ilgili detaylı bilgilere HSBC Gönüllüleri üzerinden ulaşılabilinir.


HSBC Gönüllüleri, çevre bilincinin oluşturulması, farkındalık yaratılması ve doğanın korunması için Türkiye’nin çeşitli illerinde yılsonuna kadar aktiviteler düzenlemeye devam edecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hsbc çevre temizliği, hsbc gönülleri, hsbc çevre gönülleri, fethiye plajı, mudanya plajı