Hilton İzmir'de Yenilenme Buluşması!

Kalite, konfor ve mutluluğun adresi Hilton İzmir, farklılığını bayanlara yönelik gerçekleştirdiği ‘Yenilenme Buluşması’nda tekrar hissettirdi.İzmirli bayanların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, güzellik danışmanları özel ürünlerini tanıtırken, çekici görünmek, bayanların sahip olduğu güzellikleri ortaya çıkarmak için makyaj ve saç stilinin püf noktalarını uygulamalı olarak tanıttı. Yenilenme sürecini tamamlamış olan Barbarospaşa Balo Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar özel defile ile keyifli saatler geçirerken, harika bir etkinliğe katılmış olduklarını ifade ettiler.

Hilton İzmir’in ev sahibi olduğu organizasyonda güzellik ve bakım ürünleriyle tanınan Kryolan markası ve Wella saç bakım ürünleri ile yeni sezon trendleri tanıtılırken, ünlü modacı Ertan Kayıtken tarafından çok özel olarak hazırlanan ve gecenin sonunda bayanların beğenisine sunulan tasarımlar,ünlü mücevharat firması Dorsay’ın gösterişli takıları eşliğinde büyük ilgiyle karşılandı.

Eğlence ile birleştirilen bu keyifli organizasyon mükemmel ikramlar ve bayanların birbirleri arasındaki keyifli sohbetleriyle tamamlandı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hilton izmir, izmir hilton, hilton oteli, izmir hilton oteli hakkında, izmirin en iyi oteli, izmirin en eski otelleri, izmirin en ünlü otelleri, hilton otelleri hakkında, izmir hilton yenilenme buluşması, rönesans ajans, izmir mankenlik ajansları, izmir modellik ajansları