HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 13 Temmuz 2016

GLOBALBIZZ'in %100 Yerli Üretimi Olan Masa Üstü Şarj Sistemleri Sektöre Bambaşka Bir Boyut Kazandırıyor!

Magazinizmir
Dünya'da ve Türkiye’de hizmet sektörü uygulamalarının, metropol şehirlerde gittikçe yaygınlaşması müşteri odaklı memnuniyetin her geçen gün daha fazla önem kazanmasına sebep oluyor.

İşletmenize gelen müşterilerin hayatlarında vazgeçilmez bir konfor ile yer alan, akıllı elektronik sistemlere ait enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve huzur dolu yaşam ortamının oluşturularak desteklenmesi gerekliliği ile başlayan GLOBALBIZZ , şimdi Türkiye’nin en önemli işletmelerine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Masa Üstü Şarjlara ve Peçeteliklere yepyeni bir konsept getirdiklerini belirten, GLOBALBIZZ Şirketinin Genel Müdürlü Yavuz Özkan ÇALKAN; “Sektöre sıradanlığın dışında, bambaşka renkli bir yenilik getirmek istedik.


5 ila 50 Telefon Arasında Şarj Etme Özelliği; Fotoğraf Makinası, Akıllı Telefonlar, Cep Telefonları, Tablet Bilgisayarlarınızın Enerji İhtiyacını Keyfınizi Bozmadan Bulunduğunuz Ortamda Sağlama İmkanı. Restoran, Butik Kafe, Beach Club, After Space, Gezi Tekneleri , Kamp Karavanı gibi yerlerde kolaylıkla ve başarıyla kullanabilir. Güneş Battığında Bulunduğunuz Ortam İçin “ Opsiyonel ” Olarak istenirse LED ile Aydınlatma Mümkün Olacaktır.

Masa Üstü Şarjlar ya da Peçetelikler ile artık mekanlar tarzlarını, profesyonelliklerini ve çizgilerini çok daha iyi yansıtabilecekler” dedi.

www.globalbizz.net

FACEBOOK İLE BAĞLAN